Tereza Kerndlová získala titul „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012“

Dlouho očekávaný další ročník soutěže o titul „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012“ zná svoji vítězku! U příležitosti uvedení dámských holicích systémů Gillette Venus ProSkin společnost Procter & Gamble uspořádala v pořadí již čtvrtý ročník oblíbené soutěže, jejímž cílem bylo nalézt majitelku nejkrásnějších nohou. Hrdou držitelkou titulu „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012„ se stala zpěvačka Tereza Kerndlová.

Celosvětovou tváří značky Gillette je zpěvačka Jennifer Lopez, která pořadatele lokální verze soutěže inspirovala k hledání „české Jennifer“, tedy zpěvačky s obdobně působivýma nohama. O vítězce rozhodovala odborná porota, jejíž předsedkyní nemohl být nikdo jiný, než vítězka loňského ročníku této soutěže - modelka Kateřina Sokolová. V porotě dále zasedli: Juraj Králik, reprezentant společnosti Procter & Gamble; Petra Veselá, zástupkyně cestovní kanceláře FIRO-tour; Zuzana Bičíková, trenérka Power Plate; Ivana Mentlová, módní návrhářka a známý fotograf Jan Tůma.

Tereza Kerndlová získala nejen titul „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012“, ale také další atraktivní ceny: zájezd dle vlastního výběru pro dvě osoby v hodnotě 25 000 Kč od CK FIRO-tour a posilovací stroj Power Plate my5. „Velmi si tohoto ocenění vážím. Stanout vedle JLo je pro mě neuvěřitelná pocta a navíc jsem vyhrála Power Plate, který jsem už dlouho chtěla vyzkoušet. Samozřejmě se těším i na sluníčko a moře od FIRO-tour,“ řekla zpěvačka.

O soutěži

První ročník soutěže, pořádané značkou Gillette, se konal v roce 2008 a zvítězila v něm moderátorka Kateřina Kristelová, o jejímž prvenství rozhodla veřejnost. V následujícím ročníku se systém hlasování změnil a o vítězku vybrali zástupci médií zaměřených na módu, společnost a životní styl. Majitelkou titulu „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2009“ se stala tanečnice Libuška Vojtková. Vítězkou třetího ročníku se na základě internetového hlasování stala modelka Kateřina Sokolová.

Gillette Venus ProSkin
jsou dámské holicí strojky, které poskytují dokonalé bez pocitu podráždění, dokonce i při použití u citlivé pokožky a jediné holicí strojky, dodávané i ve variantě Sensitive.

Gillette Venus ProSkin MoistureRich
je holicí strojek, který byl speciálně navržen pro potřeby žen, které trápí suchá pokožka. Systém disponuje jedinečnou technologií 2-v-1, která umožňuje efektivní oholení bez použití gelu. Holicí hlavice se třemi blízko u sebe umístěnými břity je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila každé křivce dámského těla a poskytla co nejhladší oholení bez pocitu podráždění pokožky. Břity obklopují vylepšené integrované pružné pásky MoistureRich s gelem na holení, obohacené směsí třech výtažků pro hladké oholení. Strojek stačí jen navlhčit, aby se vytvořila pěna s jemnou krémovou vůní. Doporučená maloobchodní cena holicího strojku se dvěma náhradními hlavicemi je 329 Kč, holicí hlavice v balení po 4 kusech zakoupíte za 499 Kč.

Gillette Venus ProSkin Sensitive
je speciálně navržený holicí strojek pro citlivou pokožku a nabízí hladké oholení bez pocitu podráždění. Základem je holicí hlavice s pěti břity, které jsou umístěny blízko u sebe. Nová lubrikační technologie Gillette Venus ProSkin Sensitive spolu se zvlhčujícím páskem po obvodu holicí hlavice vytváří ochrannou vrstvu, která pomáhá předcházet podráždění pokožky a zajišťuje hladký skluz břitů. Pro citlivou pokožku je navržen také nový gel na holení Satin Care Pure & Delicate s jemnou vůní a bez obsahu barviv, který díky svému složení nevysušuje při holení pokožku. Doporučená maloobchodní cena holicího systému s jednou hlavicí je 329 Kč, holicí hlavice (4kusové balení) stojí 499 Kč. Gel na holení Satin Care Pure & Delicate stojí 139 Kč.

O Power Plate
Společnost Power Plate je výrobcem a distributorem vibračních posilovacích strojů. Těch má v nabídce několik typů. Rozděleny jsou na domácí či profesionální využití v sektoru fitness, wellness a rehabilitace. Cvičení na těchto strojích je velice efektivní, zdravé a časově úsporné. Pro dosažení výsledků se doporučuje cvičit 3x týdně po dobu 20 – 30 minut. Stroje si oblíbilo i mnoho známých osobností a sportovců. Cvičit na nich lze např. v síti klubů Holmes Place, kde je nyní také možné vyzkoušet novinku až s 250 tréninkovými programy v dotykové obrazovce. Více informací naleznete na www.powerplate.cz.

O FIRO-tour a.s.
Cestovní kancelář FIRO-tour na českém trhu působí od roku 1990 a dlouhodobě si udržuje silnou pozici mezi největšími cestovními kancelářemi. Opakovaně získala ocenění v anketě odborníků cestovního ruchu TTG Travel Awards. V roce 2012 obsadila CK FIRO-tour a.s. 1. místo TTG Travel Awards v kategorii nejlepší touroperátor pro Evropu a 3. místo v kategorii nejlepší cestovní kancelář v domácím cestovním ruchu. FIRO-tour neustále sleduje trendy vývoje cestování, je jedním z lídrů na trhu a udává směr vývoje. Prodej zájezdů cestovní kanceláře zabezpečují vlastní prodejní pobočky, jejichž počet dosáhl tří desítek a autorizovaní prodejci, kterých má FIRO-tour více než tisíc. Prezentované produkty naleznete na www.firotour.cz

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 06.06.2012

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / Tereza Kerndlová získala titul „Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012“

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 29. března 2020, svátek má Taťána.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty