Legendární zmrzlina BEN & JERRY´S MYSLÍ NA OSTATNÍ

Výrobce legendární zmrzliny neustává v konání dobrých skutků ve světě i v České republice. Ben & Jerry´s je nejen skvělá zmrzlina, která ztělesňuje originální a netradiční nápady, ale také značka, která je v různých koutech světa aktivní v oblasti společenské odpovědnosti.

Štěstí a dobrou náladu proto již tradičně šíří i v České republice, kde tým Ben & Jerry´s stejně jako minulý rok i letos navštívil děti z Fakultní nemocnice Motol na jejich zdravotním letním táboře v autokempu v Chrustenicích a rozdával jim dobrou náladu, sladké osvěžení a úsměvy na tvářích.

Česká mise

Jsou to již dva roky, kdy Ben & Jerry´s poprvé vyjel rozdávat dárky a úsměvy dětem do motolské nemocnice, a protože miluje tradici a dobrou zábavu, navázal na tuto návštěvu i letos. S nákladem zmrzliny Ben & Jerry’s, kouzelníkem a klaunem zavítal místní tým 20. června na letní tábor motolské nemocnice do Chrustenic potěšit dětské pacienty, jejich rodiče, lékaře a zdravotní sestry.

Tuto bohulibou akci podpořili i přátelé zmrzliny Ben & Jerry’s herečka Alice Bendová a zpěvák Ben Cristovao, kteří se přidali k nákladu zábavy a přijeli děti potěšit. Jak se děti bavily, se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích. Staré známé přísloví „smích léčí“ stále ještě platí…

„Jak řekl zakladatel Ben & Jerry’s, Jerry Greenfield – když není legrace, nestojí to za nic – proto se snažíme šířit radost a dobrou náladu všude kolem, a pokud při tom můžeme podporovat dobrou věc, je to pro nás o to větší potěšení" řekla Irena Hašková, Marketing Operations Specialist Ice Cream - Ben & Jerry´s, Unilever, Česká republika. „Rádi bychom tímto poděkovali všem lidem, kteří mají stejné pocity jako my a pomáhají podpořit statečné děti, jejich rodiče a celý zdravotní tým v motolské nemocnici na pediatrické klinice.“

Globální mise

Společenská odpovědnost je jednou z hlavních priorit Ben & Jerry’s, a proto na globální úrovni společnost realizuje tři hlavní programy. Ben & Jerry’s je patřičně pyšný na svůj přístup k neutrálnímu klimatu zaměřující se na tři R – Reduce (snížit), Re-use (znovu využít) a Recycle (recyklovat), zároveň dbá na to, aby používané obaly byly co nejvíce šetrné k životnímu prostředí.

Ale není to jen životní prostředí, o které se stará, jsou to také lidé a zvířata. Láskyplné mléko je program, v němž Ben & Jerry’s usiluje o zlepšení farmářských praktik ve prospěch krav, farmářů a životního prostředí.

V neposlední řadě program Laskyplné mléko dbá o to, aby jeho produkce nebyla pro zemědělce ztrátová. To je také důvod, proč je Ben & Jerry’s velký fanoušek Fairtrade. Již čtyři příchutě Ben & Jerry’s nesou označení Fairtrade a usilovně pracuje na tom, aby se do konce roku 2013 všechny příchutě prodávané po celém světě mohly pyšnit tímto certifikátem.

 

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 01.07.2012

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / Legendární zmrzlina BEN & JERRY´S MYSLÍ NA OSTATNÍ

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 29. března 2020, svátek má Taťána.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty