Tiskněte jako profesionálové! Známe nejlepší tonery pro domácí tiskárny

Laserové tiskárny už dávno nejsou jen výsadou copy center a profesionálních kanceláří. Díky kompaktním rozměrům, snadné obsluze a nízkým pořizovacím nákladům jsou jasnou volbou pro řadu domácností. Jenže provoz laserové tiskárny něco stojí. To si často uvědomíme až ve chvíli, kdy se musíme porozhlédnout po novém toneru. Také se vám při pohledu na cenovku za originální toner orosilo čelo? Pak pro vás máme tipy na nejlepší tonery pro domácí tiskárny, které váš rodinný rozpočet příliš nezatíží.

Jak ušetřit na toneru pro laserovou tiskárnu

Při tisku na laserové tiskárně lze významně ušetřit, aniž byste museli slevovat z nároků na kvalitu tisku. Stačí vybrat si alternativní toner od ověřeného výrobce.

 

Alternativní tonery – stejná kvalita za zlomek ceny

Tonery do laserových tiskáren se dělí na originální a alternativní tonery. Originální tonery pochází přímo od výrobce tiskárny a vynikají garantovanou kvalitou zpracování. Jsou spolehlivé, ale drahé. Neplatíte totiž jen za kvalitu, ale i za značku.

Vedle nich existují tonery alternativní, které pochází od výrobců třetích stran. Jsou dostupné za zlomek ceny, a tak výrazně snižují náklady na tisk. Při výběru byste však měli být obezřetní, protože se kvalita mezi jednotlivými výrobky často liší. Pokud si vyberete správně, získáte levný toner, který je z hlediska konstrukce, výtěžnosti i kvality tiskových výstupů srovnatelný s originálem.

Jak vybrat levný toner a neudělat krok vedle

Ty nejlepší alternativní tonery pro domácí tiskárny poznáte snadno. Jejich výrobci si totiž za jejich kvalitou stojí, a tak zákazníkům nabízí nadstandardní garance a záruční podmínky. Skvělým příkladem jsou alternativní tonery TOREX, které vznikají přímo v České republice. Výrobce svým tonerům natolik věří, že na ně poskytuje doživotní záruku a v případě jakýchkoliv technických problémů garantuje výměnu toneru za nový do 24 hodin. Takový servis mnohdy neposkytují ani samotní výrobci originálních kazet.

Tonery jsou zkonstruované přesně podle originálu, jsou naplněné kvalitním tiskařským práškem a na pohled vynikají bytelnou konstrukcí a přesně lícujícími díly. S tonery TOREX dosáhnete špičkové kvality tisku při úspoře až 40 % nákladů. Vzhledem ke spolehlivosti a nadstandardnímu zákaznickému servisu jsou využívané nejen v domácnostech, ale i profesionálních kancelářích.

Snižte spotřebu toneru správnými návyky

Osvojte si správné návyky šetrného tisku a snížíte náklady na provoz laserové tiskárny ze dne na den. Před každým tiskem zkontrolujte nastavení tiskárny a kvalitu upravte podle typu dokumentu. Pro tisk běžných dokumentů nebo obrázků zbytečně netiskněte ve vysokém rozlišení. Pokud rozlišení snížíte například z 1200 DPI na 300 DPI, spotřeba tiskařského prášku okamžitě klesne a tiskárna bude navíc tisknout rychleji. Některé tiskárny jsou také vybaveny funkcí EKO tisku nebo tisku v šetrném režimu. Spotřebu toneru minimalizujete i snížením kontrastu či zvýšením jasu. Při oboustranném tisku pak snížíte spotřebu papíru.

Chcete tisknout levně a efektivně? Stačí se naučit několik pravidel šetrného tisku a používat kvalitní alternativní tonery, které zaručí maximální kvalitu tiskových výstupů i při nízké pořizovací ceně.

 

Zdroj fotografie: Depositphotos.com, Pixabay.com

 

Autor: redakce
Další články ze sekce TECHNIKA
Datum: 26.10.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / TECHNIKA / Tiskněte jako profesionálové! Známe nejlepší tonery pro domácí tiskárny

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 29. září 2020, svátek má Michal.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty