Stohovatelné plastové boxy - Využijte výhod úspory místa

Zajisté to znáte. Zboží se vám hromadí v bednách a přepravkách, až je ho nakonec tolik, že nevíte, kam ho uložit. Bedny a přepravky se střádají po celém skladu nebo minimálně v lepším případě již nevíte, kam přidávat další. Nejen v takových případech přijdou vhod stohovatelné plastové boxy, které ušetří vaše drahocenné místo.

Stabilita především

Co by to bylo za stohovatelné plastové boxy, které by se sesypaly jako domeček z karet? Proto jsou všechny takové boxy opatřeny bezpečnostními výstupky, které pevně a jistě drží všechny stohované plastové boxy pohromadě. Ať již fouká vítr, nebo nepozorný zaměstnanec omylem vrazí do uskladněného stohu přepravek, můžete se spolehnout, že vše zůstane tak, jak bylo zamýšleno. Jednou z variant je také možnost použít stohovatelné plastové boxy s víkem, které zajistí krytí pro vaše výrobky a zvýší tak ještě jejich bezpečí.

 

Variabilita použití

Stohovatelné plastové boxy jsou ideálním pomocníkem do nejrůznějších odvětví a druhů výroby. Ať již působíte v oblasti potravinářského průmyslu, zemědělství, průmyslové výroby nebo automobilového průmyslu, stohovatelné plastové boxy vždy najdou své uplatnění. Díky mnoha variantám a velikostem si každý zákazník vybere přesně takové řešení, které vyhovuje jeho požadavkům. Potřebujete uložit materiál do výroby, spotřební zboží nebo právě sklizenou úrodu jablek? Stohovatelné plastové boxy jsou tím pravým řešením!

 

Unikátní vlastnosti

Díky jedinečnému způsobu výroby jsou stohovatelné plastové boxy velmi odolné, ale přitom velmi lehké a snadné na údržbu. Kvalitní suroviny použité při výrobě zajistí velmi dlouhou životnost a původní vlastnosti po celou dobu používání. Ergonomické rukojeti jsou vhodné k snadnému manipulování s jednotlivými boxy a použitá technologie umožňuje aplikovat na stohovací boxy různé etikety a cenovky, případně disponují prostorem pro jejich umístění. Výhoda stohovacích boxů se projeví také při přepravě, neboť dokáží ušetřit mnoho místa na korbě kamionu, díky čemuž se jich vleze do jednoho nákladního automobilu více. Nízká váha stohovacích boxů pak pomůže ušetřit náklady při jejich přepravě. Stohovatelné plastové boxy jsou vyráběny z non toxických látek a jsou šetrné k životnímu prostředí. Jejich používáním tak přispíváte k ekologickému podnikání, na které se v této době klade velký důraz.

 

Nabídka na míru

Stohovacích plastových boxů existuje na trhu opravdu velké množství a ne vždy je snadné se v jejich nabídce zorientovat tak, aby přesně splnily vaše očekávání s ohledem na to, k čemu budou používány. Společnost Schoeller Allibert je předním výrobcem plastových stohovacích boxů a přepravek nejen na českém a slovenském trhu, ale napříč celou Evropou. S dlouholetými zkušenostmi a vlastním know-how dokáže nabídnout vysokou kvalitu a prémiové služby pro své klienty, kteří navíc neustále přibývají. Pokud stále váháte, které stohovací plastové boxy jsou pro vás ty pravé, ozvěte přes kontaktní formulář a společnost Schoeller Allibert vám připraví nabídku přímo na míru vašemu podnikání. Využijte nezávaznou nabídku a zjistěte, jak posunout vaše podnikání vpřed!

 

 

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce TECHNIKA
Datum: 26.10.2018

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / TECHNIKA / Stohovatelné plastové boxy - Využijte výhod úspory místa

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 1. října 2020, svátek má Igor.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty