10 důvodů, proč zkusit alternativní toner

Tiskárna u vás doma či v kanceláři se nezastaví? Pak jistě rádi ušetříte na tisku, ovšem nikoli za cenu snížené kvality či problémů s tiskárnou. Alternativní tonery donedávna platily za levnější, ale rizikovější variantu, která se kvalitou nemohla rovnat originálním náplním do tiskáren. To je však už minulost. Dnes jsou na trhu špičkové alternativní tonery a inkoustové kazety od spolehlivých výrobců, s kterými nemůžete šlápnout vedle. Patří k nim především alternativní náplně TOREX. A my pro vás máme 10 důvodů, proč byste se pro ně měli rozhodnout. Pojďme si je projít jeden po druhém.

Alternativní toner do tiskárny

Špičkové alternativní tonery a inkoustové cartridge TOREX se kvalitou vyrovnají originálním tonerům, a navíc vám přinesou výraznou úsporu v nákladech na tisk.

1. Stejná kvalita za nižší cenu

Patříte k těm, kteří mají na tisk vysoké nároky? U náplní TOREX nemusíte mít obavy. Kvalita tisku je srovnatelná s originálními barvami, protože výrobce při vývoji alternativních tonerů a inkoustových cartridgí TOREX využil své dlouholeté zkušenosti s náplněmi všech značek. Poměr cena/výkon je mimořádně výhodný pro vaši tiskárnu i peněženku a umožní vám ušetřit až 40 % nákladů.

2. Česká výroba

Tonerové a inkoustové kazety TOREX jsou vyráběny v České republice, což je hodnota, která se pozitivně promítá do mnoha rovin, z nichž na prvním místě je záruka kvality a hladká, rychlá komunikace s prodejcem. 

3. Dokonalá kompatibilita

U alternativního toneru či kazety této značky máte výrobcem zaručenou bezproblémovou funkčnost. TOREX, to v žádném případě nejsou repasované náplně, ale špičkové alternativní tonery, které budou s vaší tiskárnou 100% kompatibilní.

4. Šetrnost k přírodě

Prodejce zaručuje zpětný výkup prázdných tonerových kazet. Bezplatně si je u vás vyzvedne, ekologicky zlikviduje a za prázdné tonerové kazety dokonce obdržíte slevový poukaz na další nákup.

5. Maximální garance

TOREX se vyrábí z certifikovaných komponentů, kvalita je přísně kontrolovaná a výrobce nabízí na tonery doživotní záruku. Nejste snad s kvalitou tisku spokojení? Bez ptaní vám TOREX vyměníme za originální toner či kazetu.

6. Uživatelský komfort a jistota

Oproti refill kazetám či repasovaným náplním, které mohou tiskárnu poškodit, nebo minimálně ušpinit, navíc téměř bez možnosti reklamace, alternativní tonery TOREX představují jistotu a hlavně plně funkční, uživatelsky pohodlné řešení.

7. Rychlý servis

V případě potřeby je vám k dispozici bleskurychlý servis zdarma. Český výrobce je vám totiž všude blízko a nabízí tak i výhodu okamžité reklamace, kterou byste u většiny světových značek hledali jen těžko. Reklamace jsou vyřešeny do 24 hodin.

8. Široký výběr

Tonery a inkoustové cartridge TOREX jsou vyráběny pro všechny značky a modely tiskáren, takže nemusíte mít obavy, že by alternativní barva TOREX právě pro vaši tiskárnu nebyla k mání.

9. Štědré bonusy

Používáním tonerů TOREX nejenže ušetříte za tisk, ale díky bonusovému programu můžete získat hodnotné ceny. Stačí sbírat bonusové body a potom si jen vybrat z nabízených dárků.

10. Doprava zdarma

A to stále ještě není všechno. Ať objednáte jakýkoli typ toneru či kazety TOREX v jakémkoli množství, doručení je zdarma a vy tak ušetříte nejen na tisku, ale i na dopravě.

 

Alternativní tonery a kazety zkrátka jsou dobrá volba, jestliže objednáváte kvalitní produkt od spolehlivého prodejce, jakým jsou Originální tonery. Ani pokud máte ty nejvyšší nároky na tisk, náplně TOREX vás nezklamou. Vyzkoušejte je! Díky stoprocentní záruce od výrobce nemáte co ztratit.

 

Zdroje obrázků: Depositphotos.com, Pixabay.com

 

Autor: redakce
Další články ze sekce TECHNIKA
Datum: 27.09.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / TECHNIKA / 10 důvodů, proč zkusit alternativní toner

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 1. října 2020, svátek má Igor.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty