Co přivedlo hvězdy do Paříže? Nejnovější fashion smartphone

Česko-Slovenská hvězdná čtveřice celebrit se vydala do města módy a rozzářila pařížské bulváry i tamní podniky. Po čase se opět společně sešly celebrity ve složení zpěvačka Dara Rolins, akrobatický letec Martin Šonka, stylista Filip Vaněk a modelka Nikol Švantnerová. A díky čemu se toto kvarteto sešlo přímo pod Eiffelovou věží?

Když se řekne Paříž, téměř každému se vybaví móda. A svým způsobem to byl i důvod, proč se v jeden moment, na jednom místě, sešly hvězdné celebrity. V Paříži se totiž uváděla na trh nejnovější fashion série smartphonů od Huawei s nepříliš módním označením P30. A protože se o nejnovějším přírůstku mezi smartphony teďka všude mluví, zjišťovali jsme, co si o něm právě známé tváře myslí.

Třeba zpěvačka Dara Rolins moc dobře ví, jak to chodí v marketingu, a proto je již na různá hesla oslavující přicházející novinky zvyklá. Upřímně se ale přiznala, že v případě Huawei P30 Pro, nebylo nic přehnané. „Musela jsem nevěřícně kroutit hlavou a usmívat se nad dokonalým foťákem, který delá parádní fotky v noci a díky superzoomu máte všechno blíž. O dokonalém designu ani nemluvě. Fakt úlet. Už dlouho mě nic tak ‘neživého‘ tak nenadchlo,“ přiznala se Dara ke své nové vášni.

Náš nejlepší akrobatický letec Martin Šonka má zrak jako ostříž. Není proto divu, že to, co vidí pouhým okem, si častokrát nemohl přiblížit na svém smartphonu. „Stejně jako u předchozích modelů mě zase hodně baví design. Znovu mě také překvapilo, kam až se dá posouvat kvalita fotek, zvláště v šeru nebo v noci je to úžasné. Už se těším, až pořádně vyzkouším superzoom, to je věc, která mi v minulosti párkrát chyběla a určitě se bude hodit,“ neskrýval nadšení Martin Šonka.

Stylista Filip Vaněk oceňuje hlavně možnost, jak jednoduše v noci pořídit skvělou fotografii a těší se, že nebude muset cestovat s nabíječkou. „Nejvíc mě baví noční focení, teď prostě jen cvaknu i ve tmě a je to perfektní. V neposlední řadě na telefonech Huawei oceňuji výdrž baterie, neumím si představit telefon, který nevydrží dva dny provozu v kuse. Dokonce když letím na otočku, nikdy s sebou neberu nabíječku,“ vychrlil ze sebe známý stylista cestou na letiště.

Holky milují krásné barvy a chtějí se obklopovat designovými věcičkami. Nejinak tomu je i u naší bývalé Miss a současné modelky Nikol Švantnerové. „Mě, jako ženskou, na první pohled zaujal nový design a hlavně ty barvy. Miluju focení a musím říct, že fotky dostávají úplně jiný rozměr. A pak ten zoom, já nevidím na dálku, tak si teď můžu přiblížit úplně vše,“ rozplývala se nad nově nabitými možnostmi česká kráska. 

VIDEO   

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 15.04.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / FOTOREPORTY / Fotoreporty / Co přivedlo hvězdy do Paříže? Nejnovější fashion smartphone

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 27. února 2020, svátek má Alexandr.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty