Řekněte, co si myslíte!

Oblečení s nápisy či neotřelými obrázky patří dlouhodobě k těm nejoblíbenějším. Dost pravděpodobně také ve skříni nějaké máte. Mohou to být trika s vtipnými hláškami nebo třeba s vyjádřením osobního názoru. Fantazii se meze nekladou a máte-li dostatek odvahy a umíte se povznést nad zvědavé a mnohdy i pohoršenými pohledy jiných, jsou trička s originálními hláškami pro vás to pravé.

Buďte originální, buďte vtipní

Na webu geekshirts.cz najdete vše, po čem vaše rebelská duše touží. Mrkněte na novinky. Je tam triko s jednoznačným nápisem „you are too close“. To se právě teď, v období stresu z příchodu Vánoc hodí, ne? Konkrétně tenhle kousek oblečení můžete mít ve variantě pro dámy i pány, v malých i opravdu velkých rozměrech, a to už během tří dnů od objednání.

Vtipná trička s českým i anglickým textem oceníte hlavně ve volném čase. Do práce je, pokud možno, raději nenoste. Třeba triko s humorným nápisem „Peníze nejsou. Všechno.“. Jasně, jste rebel, ale váš původní záměr, totiž sdělit šéfovi, že štědřejší vánoční odměny by nebyly na škodu, se snadno může změnit v rozhodnutí nadřízeného dát vám fakt hodně dlouhé neplacené volno. Ne každý totiž oplývá vtipem jako vy. Tahle trika také nejsou pro každého.

Co byste měli vědět o Geekshirts

Web geekshirst.cz nabízí oblečení s potiskem i bez něho. Vybírat lze nejen z triček, ale i z mikin, tílek, body či třeba čepic a tašek. Široký sortiment v různě barevném provedení osloví dospělé i děti. Není problém jeho prostřednictvím dát vašim blízkým dárkový poukaz, aby si sami mohli vybrat oblečení přesně podle jejich vkusu a naturelu. Navíc můžete využít bonus „doprava zdarma“ u vybraného zboží. V tuto chvíli probíhá na webu akce, díky níž ušetříte až 50 % z ceny. Kupte jedno triko, další máte zdarma. Objednejte dvě trika a získejte jiné dva kusy oblečení dárkem.

A ještě něco. Jestli máte v hlavě vlastní návrh, jak by mělo vaše triko vypadat, nechte si jej vyrobit podle vašich představ. I to jde.

 

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 26.11.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Řekněte, co si myslíte!

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty