Jak vybrat slipy, trenky nebo boxerky

Pánské spodní prádlo je pravděpodobně to první, po čem se hned po probuzení budou pánové shánět. Je to nedílná součást jejich garderoby. Jím oblékání začíná. A také na volbě spodního prádla záleží, jak se muž bude během dne cítit. Nepadnoucí slipy, trenky či boxerky dokážou velmi znepříjemnit den. Podle čeho bychom je tedy měli vybírat?

Klasické trenky se stále těší zájmu mužů

Nejprve si ujasněme, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy pánského spodního prádla. Začneme pánskými trenkami. Mají volnější střih, takže budou vyhovovat těm mužům, kteří nemají rádi na sobě nic upnutého. Jsou také vzdušnější. Nejčastěji se vyrábějí z bavlněného plátna, ale na trhu jsou k dostání i trenýrky z bavlněného úpletu, případně v kombinaci s polyesterem či elastanem. Ze značek, jež patří mezi nejvíce kupované, vynikají Styx, Andrie či Calvin Klein. Trenky jsou klasika, která nechybí v šatníku mnoha mužů, jež oceňují léty ověřený střih. Jejich sortiment nabízí pestré barevné vzory stejně jako osvědčenou černou a bílou barvu.

Jak vybrat slipy, trenky nebo boxerky 

Pánské slipy pro muže, kteří vědí, co chtějí

Slipy s vykrojenou nohavičkou si také našly cestu do pánského šatníku, a to už v roce 1935. Největší popularitě se ovšem těšily v 80. a 90. letech minulého století, a i dnes se najdou pánové, kteří jim dávají přednost před všemi ostatními střihy. Často je nosí také malí chlapci. Na výběr jsou pánské slipy vykrojené - s vysokým, středním i nízkým střihem a nechybí ani typ tanga. Na jejich výrobu se používá úpletový materiál, nejčastěji z čisté bavlny, případně v kombinaci s elastanem.

Jak vybrat slipy, trenky nebo boxerky 

Pánské boxerky patří mezi nejoblíbenější spodní prádlo

Pánské spodní prádlo doplňují boxerky, které vznikly spojením slipů a trenýrek. Obvykle padnou jako ulité na tělo, jsou upnuté s delší nohavičkou. Výborně se nosí pod klasické kalhoty, džíny i pod sportovní oděv. Ostatně v nabídce obchodů najdete pánské boxerky z funkčních materiálů, jež odvádějí pot od těla a udržují ho v suchu. Veselé pánské boxerky jsou oblíbeným dárkem na Vánoce, narozeniny nebo na svátek svatého Valentýna. Boxerky Calvin Klein a boxerky Tommy Hilfiger patří mezi nejprodávanější produkty v kategorii pánského spodního prádla.

I zde je možné volit mezi několika střihy. Některé varianty mají nižší sed a kratší nohavičky, u kterých se není třeba obávat toho, že by se mohly nepříjemně rolovat. V pase boxerek perfektně sedí vytkávaná guma s logem. Na výrobu takových boxerek se používá oblíbený úplet v kombinaci 95 % bavlny a 5 % elastanu, díky kterému jsou mírně pružné a dobře se oblékají i nosí. V nabídce je ovšem i spodní prádlo ze stoprocentní bavlny, kterou ocení pánové s citlivou pokožkou, alergici nebo ti, co trpí atopickým ekzémem.

Jak vybrat slipy, trenky nebo boxerky 

Jak vybrat správnou velikost spodního prádla

Nákup v kamenné prodejně je podstatně jednodušší, když můžete prádlo přiměřit na tělo a na vlastní oči vidíte jeho velikost. Vyobrazené fotografie mohou skutečnost zkreslovat. Pokud kupujete zboží na internetu, je to vždy zapeklitý oříšek vybrat tu správnou velikost. Každý výrobce používá své vlastní velikostní tabulky a podle nich je nutné se orientovat. Kupovat jen tak od oka se nemusí vyplatit.

Při volbě velikosti boxerek, slipů nebo trenýrek je třeba vycházet z obvodu pasu, který je udáván v centimetrech. Velikosti jsou pak značeny S až XXL, přičemž S je nejmenší pánská velikost. Ovšem hodně záleží i na střihu spodního prádla. I jednotlivé velikosti různých výrobců se od sebe liší. Před tím, než si zboží objednáte, byste měli velikost ověřit podle tabulky velikostí, jež bývají součástí nabídky na webových stránkách internetových obchodů.

Už jste pánské prádlo někdy na internetu nakupovali?

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 07.04.2021

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Jak vybrat slipy, trenky nebo boxerky

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 14. dubna 2021, svátek má Vincenc.

Nejbližší akce:

15.10.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
16.10.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
17.10.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: