Výhody permanentního obočí pro moderní ženu

Výhody permanentního obočí už nejsou výsadou celebrit. Dlouhodobě nejoblíbenější oblastí trvalého make-upu je úprava právě této části těla. Technologie jsou stále kvalitnější, bezbolestnější a ceny příznivější. Vstávat každé ráno s perfektně nalíčeným obočím si dnes může dovolit každá žena (i muž). Jaké jsou v tomto světě novinky, možnosti a čemu se raději vyhnout?

Výhody permanentního obočí v kostce

Jedná se o moderní metodu trvalého líčení, díky které lze upravit dlouhodobě jeho vzhled. Co na něm můžete změnit?

· barvu

· tvar

· hustotu

· délku/šířku

· asymetrii

Kouzelné přírodní pigmenty, které časem mizí

Do horní vrstvy pokožky (epidermu) se ručně nebo strojově aplikuje přírodní mikropigment. Hloubka by neměla přesáhnout 1,5 mm, protože pak se úprava stává trvalou. To je zásadní rozdíl oproti tetování, při kterém jehla ve strojku zasahuje do hloubky 1,5 – 2 mm.

Zákrok je třeba po čase opakovat, protože při obnovování kůže barvy mizí. To je jedna z nesporných výhod permanentního make-upu celkově. Umožňuje experimentovat a zkoušet nové barvy a tvary.

Kdo by nechtěl šetřit čas a nervy?

Kolik času strávíte při jeho malování klasickou tužkou? Kolikrát se vztekáte, že se vám to nepovedlo tak, jak jste si představovala? Pokud vám ho bůh nenadělil jako bohyni je zde řešení, díky kterému ušetříte čas i nervy.

Představte si situaci, kdy se ráno probouzíte po boku muže, na kterého chcete udělat dojem, koupete se v bazénu, potíte v posilovně, zaspala jste a nestíháte školu či práci. Nevadí. Pořád budete krásná.

2 základní techniky korekce

Rozhodnete-li se pro trvalou úpravu, můžete si vybrat ze dvou rozdílných technik nanášení inkoustu. Záleží na vašem vkusu. Pomocí obou dosáhnete velmi přirozeného a výrazného výsledku.

1. Stínování. Tato technika je ideální k zvýraznění a lepšímu vykreslení stávajícího tvaru. Pomocí mnoha mikroteček, které se aplikují mezi chloupky, dosáhnete krásného objemu s odstínovanými přechody. Můžete se setkat s pojmenování pudrové, nebo ombré.

2. Vláskování. Jemnými hroty se vytvářejí tenké linky, které napodobují opravdové vlásky. Je to ideální metoda při tvorbě nového obočí, nebo jeho části. Moderní metodou v této oblasti je tzv. microblanding, kdy se vláskový vzhled vykresluje ručně pomocí speciálního pera. To obsahuje v čepelce 18 jemných hrotů, díky kterým působí celek velmi realisticky.

3. Kombinace obou metod umožňuje působivý 3D efekt. Základ tvoří stínování světlejšími odstíny a následně se tmavšími barvami dotvoří jemné chloupky. Výsledek působí velmi naturálně.

Jak si vybrat make-up artistu?

Sice nejde o trvalou změnu, ale určitě se nechcete několik měsíců koukat do zrcadla na něco (někoho), co se vám nebude líbit. Dopřejte si čas a zjistěte si dostatek informací o kosmetickém salonu nebo klinice, kterou jste si vybrala.

Není moudré se řídit cenou. Zjistěte si předchozí zkušenosti, případně certifikaci konkrétního člověka. Lidé narušující při svém povolání kůži musí mít speciální vzdělání. Jako vizitka dobře poslouží fotoalbum, které prezentuje vykonanou práci konkrétního člověka.

Zajímejte se o kvalitu přístrojů a pigmentů. Ceny ošetření se pohybují mezi 2000 – 5000 korun a jejich součástí by měla být i druhá kontrolní návštěva. Při té se zjistí, jak kůže mikropigment přijala a opraví se případné nedokonalosti v odstínu či tvaru. Nejlepší výsledek je takový, když vaše okolí nepozná rozdíl mezi běžným líčením.

Průběh ošetření aneb mám se bát bolesti?

Make-up artista vám nejdříve nakreslí požadovaný tvar, vyberete společně vhodný odstín barvy. Na upravované místo byste měla dostat lokální anestetikum v podobě gelu, které zmírní případnou bolest na lehké šimrání. Pokud je zákrok dobře prováděn, pigment správně aplikován do vhodné hloubky pokožky, pak téměř nebolí.

Nejmodernější nanotechnologie

Ze Švýcarska k nám dorazila novinka v podobě přístroje Swiss Liner TOP sensi drive. Umožňuje velmi přesné vpravení pigmentu pomocí speciální nanojehly. Každý klient má svůj jehlový systém a softwarový program kontrolující tloušťku kůže, rychlost a hloubku jehly. Samozřejmostí jsou ty nejlepší, vysoce koncentrované pigmenty, které nemění barvu. Dokonalý výsledek je zaručen.

Shrnuli jsme výhody permanentního make-upu obočí a zmínili základní techniky aplikace. Už víte na co si dát při výběru kvalitního artisty pozor a jaké jsou nové trendy. Bolesti se bát nemusíte, cena není nedosažitelná. Líbí se vám představa perfektního obočí za každých okolností? Podělte se v komentářích o vaše zkušenosti a názor na tento moderní zkrášlovací prostředek.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 08.01.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Výhody permanentního obočí pro moderní ženu

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 25. června 2019, svátek má Ivan.

Nejbližší akce:

30.10.2019
Cena za něžnost | Divadlo Na Maninách
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty