Vonné svíčky WoodWick si vskutku zamilujete

Sezóna slunečného počasí dávno skončila. Probouzíme se opět do chladných a propršených dnů. Pokud si chcete chmurná sobotní a nedělní rána zpříjemnit, zachumlejte se pod deku, vezměte si do ruky knížku a k relaxaci si zapalte ještě vonnou svíčku. Ovšem v současné době ne každá svíčka nabízí příjemné aroma.

Historie svíček se začala psát před tisíci lety. V minulosti klasické svíčky sloužily jako teplé světlo. V posledních desetiletích se však do popředí prodraly vonné varianty, které interiér příjemně provoní.

Vonné svíčky WoodWick 

Čím jsou svíčky WoodWick výjimečné?

Pod názvem WoodWick se skrývá americká značka zabývající se výrobou vonných svíček ve skleněných dózách z ručně foukaného skla. Charakteristickým rysem takové svíčky je dřevěný knot, jenž při zapálení příjemně praská. Představte si to, sedíte v obývacím pokoji, čtete si oblíbenou knížku a přitom posloucháte zvuk praskajícího dřeva, aniž byste měli zapálený krb. Svíčky WoodWick si navíc můžete vybrat z několika různých barev a vůní. V nabídce jsou i rozličné velikosti.

svíčky Yankee Candle 

Zaujmou vás také svíčky Yankee Candle

Do sbírky vonných svíček si pořiďte také kousky od Yankee Candle. Výrobce na americkém trhu působí od roku 1969. Postupem času však expandoval do dalších zemí světa včetně České republiky. Těšit se můžete na několik exkluzivních kolekcí, přičemž vůně vyvíjí přední světoví parfuméři. Od výše zmíněných svíček WoodWick se Yankee Candle liší tím, že knoty mají z bavlny. Provoňte místnosti v domě květinovou, kořeněnou či ovocnou vůní.

Od této americké značky si můžete koupit ještě další produkty. Velice populární jsou vosky Yankee Candle určené do aroma lampy.

Jestliže tedy sháníte internetový obchod, jenž se specializuje na prodej vonných svíček a podobných produktů, podívejte se do pestrého portfolia e-shopu different.cz.

 

  

Autor: M. Vaněk | Luxuryhouse.cz
Další články ze sekce KRÁSA a ZDRAVÍ
Datum: 04.09.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / KRÁSA a ZDRAVÍ / Vonné svíčky WoodWick si vskutku zamilujete

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty