Vychytávky na ozdobení bytu

Většina z nás má rád interiér v neutrálních barvách - bílá, béžová a šedá. Tyto klidné barvy nám poskytují úlevu. Do těchto interiérů však stojí za to přidat energetický prvek, který kontrastuje s klidnými barvami v interiéru. Jaké vychytávky oživí interiér bytu? 

Osobní nápis

Originální řešení pro změnu dekorace v bytě je nejen položení dlaždic v jiné barvě, ale také zdobení vašeho obývacího pokoje nebo kuchyně osobním nápisem. Bez ohledu na požadavky je možná varianta na míru. V nabídce jsou obvykle zahrnuta všechna luxusní písma. Nápisy jsou vyrobeny z různých materiálů a ve všech možných barvách. Může to být překližka, styrodur, plexisklo.

 

Zrcadlo

Zrcadlo opticky zvětší interiér a zlepší jeho osvětlení. Sázejte na původní hranici v zajímavé barvě, která dobře zapadne do bílé zdi. Hledejte staré nebo novobarokní rámy, které skvěle fungují na pevném pozadí.

Rámy a v nich …

Nejen obrázky a fotografie. Můžete také zarámovat další suvenýry - mince ze zemí, které jste navštívili, pohlednice, vstupenky na různé akce. Existuje mnoho možností, každá maličkost umístěná v rámečcích bude vypadat speciálně. Netradiční doplňky, které ladí s vintage nebo rustikálním stylem, jako jsou rámy se sušenými rostlinami. Velmi zajímavé jsou stírací mapy světa.

 

Luxusní stírací mapa vám poslouží totiž nejen jako dekorace, ale také ji můžete stírat postupně podle míst, které jste navštívili. Můžete si ji pořídit s rámem či bez.

 

Ozdobné koule

Bavlněné lehké koule, které lze zakoupit v jakékoli barvě, okouzlí váš interiér večer, dodá hřejivou, jemnou záři a během dne, kdy mají být použity jako výstava a dekorace. Navíc si můžete pořídit LED osvětlení ve tvaru koulí, které stačí zavěsit či naskládat například do vázy.

Fototapety

Fototapety jsou dalším skvělým nápadem pro rychlé a efektivní obnovení interiéru. V tomto případě existuje celé moře nápadů a inspirace. Každý si najde něco pro sebe. Při výběru správného vzoru se řiďte fantazií, stylem a vlastním smyslem. Nástěnnou malbu můžete použít v jakékoli místnosti, dokonce i v koupelně.

Noční světla

Znáte někoho, kdo se ve večerních hodinách nechce skrývat ve své pohodlné posteli pod přikrývkou s šálkem horké čokolády při čtení dobré knihy? Noční světla jsou minimálně invazivní a poměrně levné zařízení, které snadno dodá vašemu interiéru trochu čerstvosti. Dětská světla jsou také velmi oblíbená.

Retro doplňky

Design interiéru v retro stylu, na rozdíl od moderního vzhledu, není tak jednoduchá záležitost.
Při plánování dekorací v retro stylu musíme mít na paměti, že každý objekt, který bude použit k dekoraci, by měl být spojen s historií. Nemusí to být a neměly by to být dokonalé, hladké, funkční věci. Bylo by lepší, kdyby tyto vychytávky byly mírně patinované, dokonce i otlučené. To vše proto, aby lépe zapadaly do interiéru a nevyčnívaly z jiných objektů s historií. A zároveň by si udržely trochu individuálního charakteru. Vychytávky v retro stylu jsou především obrazy, zrcadla, svícny, hodiny. Mezi ně můžeme zařadit i již zmíněné stírací mapy.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 17.02.2020

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Vychytávky na ozdobení bytu

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 26. května 2020, svátek má Filip.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty