Férový realitní portál CINCINK pomáhá prodat nemovitost

Budete poprvé v životě prodávat nemovitost a nejste si úplně jistí, co byste měli zařídit? Stanovit cenu, vytvořit fotky a inzerát, někde ho zveřejnit. Čekat na zájemce, uspořádat prohlídky, vytvořit kupní smlouvu. Není toho zrovna málo, a ne všechno jde vždycky takto hladce.

Kdo nemá s prodejem nemovitostí žádné zkušenosti, ten může být ve finále velmi nemile překvapen, kolik času a starostí taková záležitost stojí. Mnohdy budete muset vyhledat odbornou pomoc – a najít profesionála, který má zrovna volnou kapacitu, rovněž není úplně jednoduché.

Právě proto přišel před časem na český trh s nemovitostmi férový realitní portál CINCINK, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky. CINCINK si klade za cíl pomáhat nejen prodávajícím, ale i kupujícím. Je místem, kde mohou vkládat/prohlížet inzeráty, avšak zároveň nabízí spoustu doplňkových služeb, které prodej i koupi významně usnadní. Jak konkrétně? Pojďme se na vše podívat z hlediska prodávajícího.

Začínáme stanovením správné ceny

Když bude příliš vysoká, budete jen těžko shánět zájemce. Při příliš nízké zase proděláte a neutržíte tolik, kolik byste mohli. A jaká částka je správná? Těžko říct. Je třeba zvážit stav nemovitosti, lokalitu, ceny podobných objektů v okolí a mnoho dalších kritérií.

CINCINK poskytuje odhad profesionála

U CINCINK vám s odhadem ceny pomůže odborník. Nemusíte si ho ani zvát domů, všechno zvládne bez osobní návštěvy, když mu dodáte dostatek informací a materiálů. Jelikož CINCINK ví, jak důležité je pro prodej bytu stanovení ceny, nabízí tuto službu za hubičku. Za 200 korun.

Pak je třeba lákavý inzerát

Inzerátů je dnes na internetu spousta. Většina portálů nabízí možnost vložit inzerát zdarma, a tak jej lidé vkládají rovnou na několik stránek. Neztratit se pak v jejich záplavě je velmi těžké. Aby ten váš vůbec někdo rozklikl, je třeba zaujmout už na první pohled. A ideálně zajímavým stylem pokračovat i uvnitř inzerátu.

CINCINK zařídí dobrý text, fotky a mnohem více

CINCINK rovněž umožňuje vložit inzerát zdarma. Kromě toho vám ho pomůže vyšperkovat do nejlepší podoby. Zajistí textaci od profesionálů, kteří vědí, co všechno má dobrý inzerát obsahovat. Zařídí nafocení od fotografa, jenž zobrazí vaši nemovitost v nejlepším možném světle. A zapomenout nesmíme ani na bonusové služby, jimiž zájemcům ukážete, že máte něco extra. Přes férový realitní portál CINCINK je totiž možné zařídit i vizualizaci interiéru, kdy grafik váš byt či dům vybaví moderním nábytkem, a 3D plánek, aby si potenciální zájemci udělali představu o dispozicích.

Potřebujete i dobré právní služby

Právní služby jsou třeba zejména na vytvoření kupní smlouvy, protože ty, co se dají najít jako vzory na internetu, často nepokrývají všechny situace a detaily. Možná budete potřebovat poradit také s přepsáním nemovitosti a jinými zákonnými náležitostmi.

CINCINK vám právníka zajistí

CINCINK pochopitelně zajišťuje i právní služby. Zkušení právníci smlouvu připraví tak, abyste nebyli znevýhodnění a nezapomněli na nic podstatného. Smlouva bude samozřejmě výhodná pro obě strany.

Co se týče kupujících, těm nabízí CINCINK také spoustu zajímavých služeb. Poradí jim, jak zaplatit daň z prodeje nemovitosti, provede technickou inspekci kupované nemovitosti nebo pomůže zařídit hypotéku. Prostě a jednoduše, díky tomuto realitnímu portálu budou obě strany spokojené.

 

Autor: redakce
Další články ze sekce HOUSEHouse
Datum: 30.10.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / HOUSEHouse / Férový realitní portál CINCINK pomáhá prodat nemovitost

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 24. února 2020, svátek má Matěj.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty