Plánujete v létě cestu do Londýna? Udělejte si výlet za modrým soumrakem a luxusními drinky

/

Bombay Sapphire, luxusní gin v průhledné modré láhvi, otevřel nový bar pod názvem Bombay Sapphire Dusk Bar v Somerset House na River Terrace v Londýně. Bombay Sapphire Dusk bar se vyznačuje inovativním designem, který vytvořilo Design Research Studio pod kreativním vedením mezinárodně uznávaného designéra a zakládajícího člena Bombay Sapphire Foundation - Toma Dixona.

Bombay Sapphire Dusk Bar bude mimo jiné nabízet výborné koktejly Bombay Sapphire, vytvořené těmi nejlepšími londýnskými barmany. Každý z koktejlů je inspirován soumrakem krajiny, ze kterých pochází 10 bylin, jež tvoří základ ginu Bombay Sapphire.
Designéři Bombay Sapphire Dusk se inspirovali zvláštním momentem dne, kdy nebe zalije modrá barva, která připomíná průhlednou modrou láhev Bombay Sapphire. Jedná se o ideální čas pro začátek večera, který je umělci dlouho oslavován jako ‘l’heure bleue’ nebo ‘the Blue Hour’. Vždy v 18.00 hodin bude Bombay Sapphire Dusk bar osvětlený ikonickou modrou jako označení začátku ‘the Blue Hour’, ideálního času pro vychutnání vytříbené a delikátně vyrovnané chuti ginu Bombay Sapphire. Tato kombinace je sezónní londýnskou atrakcí, kterou musíte zažít. Bombay Sapphire Dusk Bar je příslibem léta s dokonalými koktejly a novými kulturními objevy.

Bombay Sapphire Dusk bude otevřený do 18. října 2009.

Kde Bombay Sapphire Dusk najdete?
Bombay Sapphire Dusk bar najdete v budově Somerset House (Somerset House
Strand, Londýn, WC2R). Otevřeno je denně od 12.00 do půlnoci.
Somerset House je honosná neo-klasicistická budova v srdci Londýna, nacházející se mezi ulicí Strand a Temží. Během letních měsíců je na nádvoří 55 fontán a v zimě si můžete zabruslit na londýnském nejoblíbenějším kluzišti. V Somerset House také probíhají open-air koncerty a filmy, výstavy moderního umění a designu, rodinné workshopy a prohlídky míst, která jsou obvykle pro návštěvníky skrytá. Jako inspirující prostor pro umění a kulturu je také sídlem mnohých kulturních organizací včetně Courtauld galerie, The Clore Leadership Programme, The Sorrell Foundation a Royal Society of Literature.
Informace o Design Research Studio
Design Research Studio je interiérové studio, které se specializuje na velké prostory, instalace velkých objektů a architektonický design. Design Research Studio sídlí v Londýně a funguje pod kreativním vedením mezinárodně uznávaného designera Toma Dixona. Tým realizuje kompletní zakázku každého projektu, a to v oblasti maloobchodu, pohostinství nebo firemních interiérů. Je známý propojením designu a budovy nebo interiéru a okolí s cílovou skupinou.
Od svého vzniku v roce 2002 realizovalo Design Research Studio zakázky ve Velké Británii, Evropě a Asii. Mezi poslední projekty v Londýně patří interiér obchodu Joseph na Old Bond Street, nově otevřený Paramount Club v posledních třech patrech Centrepoint, ikonický Shoreditch House - poslední příspěvek do série klubů Nicka Jonese.
Informace o ginu Bombay Sapphire
Jeho aroma a svěží delikátní chuť jsou hlavním přínosem pro vyváženost klasických martini koktejlů nebo jiných míchaných nápojů z Bombay Sapphire. Tento unikátní londýnský suchý gin, jehož receptura je používaná již od roku 1761, svou specifickou jemnou chuť získává tak, že všech 10 bylinných příměsí prochází perforovanými měděnými koši.
Více informací se dozvíte na www.bombaysapphire.com.

Autor: Eva Marková (redaktorka)
Další články ze sekce BARY - tipy
Datum: 22.06.2009

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / GASTROHOUSE / BARY - tipy / Plánujete v létě cestu do Londýna? Udělejte si výlet za modrým soumrakem a luxusními drinky

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. října 2021, svátek má Beáta.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: