Svatební aristokratické rituální očistění na Chateau Mcely

/

Pod mottem „med, perly a hedvábí“ se koná Aristokratické svatební rituální očištění nevěsty a ženicha v Chateau Mcely! V romantickém zámku s anglickým parkem, jen hodinku jízdy od Prahy, se konají romantické zásnuby, svatby, líbánky i svatební výročí. Milenecká dvojice je tu hýčkána, stejně jako svatební hosté a samozřejmě i malé, roztomilé družičky.
Elegantní zámek o 24 pokojích lze exkluzivně pronajmout jen pro váš jedinečný svatební den. V Chateau Mcely zajistí kompletní svatební servis, a slavnost je tak oproštěna od nervozity a stresu. Už si lze jen užívat radosti a slávy. A samozřejmě – gurmánská hostina na nádherně prostřených stolech patří k tomu.
Snoubenci se mohou navrátit do dávných časů, kdy bývalo zvykem podrobit se před svatebním obřadem rituálnímu očištění těla, ducha i mysli. Zámek Mcely je prý místem konání zázraků a sídlem výjimečné pozitivní energie, kterou komentují nejen znalci, ale i nezasvěcení. Zámek je ideálním místem pro odpočinek a únik od svatebního shonu. Snoubenci si tak den před svatbou mohou uvolnit svá vystresovaná a unavená těla, dopřát si lehkou stravu dle výživových doporučení, poddat se jemným rukám terapeutek, zhluboka dýchat, lehnout si do trávy ve starém parku a relaxovat.
Blahodárně působí očistné a pěstící terapie: Maková pro nevěstu, pro ženicha je zase ideální Tympánová terapie. Mimořádné zážitky umocní místní léčivé bylinky, sauna, romantická venkovní vířivka s průhledy do anglického parku, manikúra, pedikúra, příjemná hudba, procházky, jogging a pěstící koupele. Po romantické večeři snoubence uvítá svatební apartmá Legenda.
Nezapomenutelné zážitky jedinečného dne jsou přichystány i pro další účastníky: Aristokratické svatební rodinné hýčkání, kterým nevěsta a ženich mohou poděkovat třeba svým rodičům za jejich laskavou péči před začátkem nové životní etapy. Dojemný okamžik, kdy předávají svého potomka do péče jeho partnera, tak ztratí bolestné hroty. Můžete společně prožít výjimečný den a zároveň blíže poznáte svou novou rodinu. A děti ani nezlobí, když jim dopřejete Svatební hýčkání pro malé družičky. Na exkluzivní oslavy v těchto vonných a klidných prostorách nezapomene ani milenecká dvojice, ani hosté.
Někdejší zámek Thurn-Taxisů ze 17. století se celkovou rekonstrukcí proměnil v pětihvězdičkový hotel uprostřed anglického parku. I ten se proměňuje v oslavu svatebního dne. Příroda jako by jásala. Svatební oslava uprostřed parku má zvláštní kouzlo. A jako poroste váš vztah, tak vyrůstají i stromy v zámeckém parku. Každá dvojice si tu může dokonce zasadit svůj vlastní strom, strom svého manželství. A přijet k němu oslavit také výročí své svatby...
Zámek v neoklasicistním romantickém stylu s veškerým moderním komfortem včetně internetu byl slavnostně otevřen po celkové rekonstrukci v květnu 2006 a stal se jedním z nejatraktivnějších míst pro svatby, firemní akce, školení a konference, lovecké a jiné venkovní aktivity včetně úniku ze všedních dnů... Mimořádná atmosféra těchto míst zaručuje luxusní zážitek, jaký nemůže mít každý. Více podrobností naleznete na www.chateaumcely.com/cz/weddings/ritualni-ocisteni.htm.

Autor: Eva Marková (redaktorka)
Další články ze sekce Hotely
Datum: 27.04.2009

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / CESTOMÁNIE / LUXUSNÍ PLÁŽE / Hotely / Svatební aristokratické rituální očistění na Chateau Mcely

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 29. ledna 2022, svátek má Zdislava.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: