Kam s dětmi na dovolenou v ČR?

Hledáte vhodné místo pro vaši rodinnou dovolenou s dětmi u nás v ČR? Jižní Čechy nabízejí krásnou přírodu a kouzelné rybníky, kde lze objevovat různá zákoutí a zažít mnoho dobrodružství.

České Budějovice

Zaujme vás Hopsárium i krásné dětské hřiště s hudebními motivy na Sokolském ostrově. Dětské hřiště v parku Stromovka nabízí herní prvky pro děti různého věku. Funpark PANDA je největší zábavní park v jižních Čechách s atrakcemi pro celou rodinu s třípatrovou prolézací věži a trampolínami. Pro malé děti je zde oddělený prostor. Hřiště BezBot nabízí dětskou hernu ve čtyřpodlažní budově, kde nechybí ani obří lego a kavárna. Baby centrum Šikulka nabízí i solno-jodovou jeskyni, masáže, restauraci, venkovní i vnitřní hernu. Koncept Lanna zahrnuje půjčovnu dětských, elektrických a tandemových kol, vozíků za kolo, kolečkových bruslí, koloběžek, holí pro nordic walking a loděk. Je zde i Expozice historických motocyklů, Hvězdárna a planetárium, Lovecký zámek Ohrada a Pohádkové podzemí v Hluboké nad Vltavou.

 

Jindřichův Hradec

Užít si můžete večerní toulky bájným Hradcem s hranými legendami. Čeká vás Aqua světelná show sv. Florián plná padajících kapek za zvuku hudby. Houbový park a Ráj skřítků v Roseči leží asi 12 km od Jindřichova Hradce. Čeká vás interaktivní pohádková a dinosauří stezka s úkoly i Houbová stezka. Kukuřičné bludiště ze slámových balíků najdete mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní. Asi 25 km směrem na Telč je Výtvarná dílna Zahrádky a navštívit lze i Zoopark Na Hrádečku v Horní Pěně. Zaujme vás i Luďkova Hračkolna nebo Jindrova naučná stezka s délkou 12 km, která vede Jindřišským údolím podél Hamerského potoka. Navštívit můžete Lanové a outdoorové centrum Landštejn, Rozhlednu Rýdův kopec Děbolín, Rozhlednu U Jakuba na Havlově Hoře nebo Hvězdárnu Františka Nušla. A kam s dětmi, když prší? Jindřichohradecká úzkokolejka nabízí cestu parním vláčkem, kterou se dostanete i do Kamenice nad Lipou, kde lze navštívit zábavní park Fábula.

 

Kamenice nad Lipou

Zábavní park Fábula nabízí atrakce pro celou rodinu a děti všeho věku za každého počasí. Klidně můžete přijet, i když prší, nebo je horko. Ve vnitřních prostorách staré kamenné budovy parku Fábula strávíte celý den plný zábavy. Čekají vás programy a atrakce pod střechou. Když je hezky, část z nich probíhá i venku. Venkovní atrakce nabízí bludiště, mini ZOO, hřiště či obří společenské hry. Čeká vás pohádkové sklepení, půjčovna kostýmů, putování za pokladem, tvořivé dílny, výstava panenek, úniková hra, království hlavolamů, tajemné šifrování, střelnice, cukrárna i Hostinec u Loupežníka. Zde se děti nudit nebudou. Nemusíte přejíždět z místa na místo a děti se vám neztratí, protože areál je oplocený. Kamenice nad Lipou leží na rozhraní kraje Vysočina a Jižních Čech. Můžete sem přijet parním vláčkem nebo třeba na kole. Vaše dovolená s dětmi v ČR bude plná zážitků za každého počasí.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce CESTOMÁNIE / LUXUSNÍ PLÁŽE
Datum: 23.04.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / CESTOMÁNIE / LUXUSNÍ PLÁŽE / Kam s dětmi na dovolenou v ČR?

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 15. července 2020, svátek má Jindřich.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty