Teambuilding Brno: Firemní akce v zábavním centru

Tmelení pracovního kolektivu je jednou z mnoha důležitých aktivit přispívajících k dobrému a efektivnímu fungování firem. Zlepšuje se jím nejen morálka zaměstnanců, ale i jejich vzájemná komunikace, dobré vztahy a celkové nasazení týmu při práci. Dalším pozitivem je vybočení z pracovního stereotypu a probuzení nové kreativity pracovníků. Aby byl úspěch takovéto firemní akce zaručen, je zapotřebí vybrat příjemné a odpovídající prostředí, splňující veškeré požadavky a představy o teambuildingu.

 

Ideální místo na teambuilding v Brně

Připravujete-li teambuilding v Brně, pak pro vás máme tip na zajímavé a vhodné místo pro firemní odreagování. Je to výjimečný prostor, který jen tak někde nenajdete. Zábavní park BRuNO je doslova nabitý atrakcemi, které ocení nejen děti, ale i dospělí, díky nim se pozitivně vrátíte do dětských let v tom nejlepším slova smyslu. Na místě tak vzniká ideální propojení herních aktivit se vzděláváním, což odpovídá posledním trendům vývoje teambuildingu.

 

Brněnský zábavní park BRuNO plný atrakcí

Zábavní park BRuNO je plný unikátních atrakcí, jež nemají v České republice konkurenci. Výčet může začít od Brůnova, Opičího i Pavoučího komínu, jež jsou mezi sebou propojeny chodbami a tunely. Ve vybavení parku najdete i čtrnáctipatrový labyrint nebo třípatrovou prostorovou síť. Nepřehlédnutelnou dominantou je panoramatická vyhlídka, tyčící se do výšky 22 metrů, která má skleněnou podlahu. Nechybí ani autodrom, plovoucí lodičky, tobogány, skluzavky a unikátní podzemní síť chodeb dlouhých devadesát metrů.

 

Součástí parku je i kvalitní gastronomie

Žádná firemní akce by se neobešla bez kvalitní gastronomie, která celkový dojem z teambuildingu obvykle završuje. Při týmové práci je zapotřebí se osvěžit nápoji a dobrým jídlem. Proto je neodmyslitelnou součástí parku i restaurace Brno, jež zajistí kompletní catering pro akci, dle vašeho přání.

 

Více informací můžete nalézt na www.brunofamilypark.cz.

 

  

Autor: redakce
Další články ze sekce ZAJÍMAVOSTI
Datum: 14.02.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / ZAJÍMAVOSTI / Teambuilding Brno: Firemní akce v zábavním centru

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty