Jak a kde vybrat zajímavé dárky od ponožek až po českou přírodní kosmetiku

Vybrat v současnosti zajímavý dárek není úplně jednoduchá záležitost. Trh je přímo přesycen tou nejširší nabídkou rozličného zboží, jaké si jen dovedeme představit. Od přáníček a malých dárků až po veliké a cenné dary. Nezáleží ovšem ani tak na ceně, jako spíše na dobře zvoleném a dobře zkombinovaném dárku.

Ideálním řešením je spojení malého a velkého daru. U žen je tato kombinace často obohacena ještě květinou, bonboniérou nebo luxusnější čokoládou. Rozhodujeme se také podle toho, o jaký druh oslavy jde. Tedy jedná-li se o narozeniny, svátek, jubileum či jinou příležitost, jako je například blížící se Valentýn, Mezinárodní den žen, otců, dětí atd., anebo prostě jen o setkání po dlouhé době.

  

Blížící se svátek zamilovaných – Valentýn (dárek pro ženu)

U svátku Sv. Valentýna rozhodně nezapomínejte na přáníčko – Valentýnku. Dále na květiny, nejoblíbenější jsou červené růže, a také na bonboniéry nebo čokolády ve tvaru srdce. Jako vhodné doplnění k těmto drobným dárečkům se hodí například přírodní kosmetika, která udělá radost nejedné ženě. Pokud nehledíte až tolik na finance, rozhodně nešlápnete vedle, když k tomu všemu přibalíte ještě nějaký značkový šperk, ať už půjde o prstýnek, náušnice či zajímavý řetízek s přívěškem.

 

Narozeniny či svátek (dárek pro muže)

Hledáte-li zajímavý dárek k narozeninám či svátku pro muže, rozhodně nevynechte technické hračky, jež poslední dobou vévodí žebříčkům jak v prodejnosti, tak v oblíbenosti. Vykouzlíte tím úsměv na tváři nejednoho muže. I u tohoto typu dárku doporučujeme kombinaci s menší pozorností, kterou mohou být třeba bambusové či bavlněné ponožky. Možná vám to přijde úsměvné, a pánové to nikdy veřejně nepřiznají, ale právě ponožky jsou tím nejlepším praktickým dárkem vůbec.

 

Tipy na zajímavé dárky a kde je najít

A na závěr jsme si pro vás připravili tipy na některé zajímavé a velmi kvalitní dárky. Jedním z nich je značka Nobilis Tilia, což je česká kosmetika z přírodních produktů. Dalším naším tipem jsou ponožky HOZA, kde si můžete vybrat ze široké nabídky všech možných materiálů a provedení. Tyto a další produkty naleznete na www.stromys.cz.

 

 

Autor: M. Vaněk | Luxuryhouse.cz
Další články ze sekce ZAJÍMAVOSTI
Datum: 06.02.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / ZAJÍMAVOSTI / Jak a kde vybrat zajímavé dárky od ponožek až po českou přírodní kosmetiku

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty