Hra Escape Room – Úniková hra potrápí vaše šedé buňky mozkové

Máte rádi záhady a luštění všelijakých kvízů? Pak máte jedinečnou příležitost nechat se například zavřít do tajemné komnaty, ze které vám pomůže uniknout pouze váš důvtip. Společnost ADC Blackfire Entertainment přináší na náš trh celosvětově úspěšnou a populární únikovou hru Escape Room.

V ohrožení života

Kdo by si nechtěl vyzkoušet luštění hádanek a rébusů, když na tom doslova „závisí život“? V balení hry jsou 4 napínavé scénáře, z nichž každý má tři části. V každé z těchto částí je potřeba najít správný klíč nalezením jediné správné kombinace čtyř ze šestnácti možných klíčů. Tento klíč pak zasunete do Chrono dekodéru. Pokud se vám podaří najít 3 klíče během 60 minut a vložit je do dekodéru, únik z místnosti se povede. Jelikož se jedná o kooperativní hru, společně buď vyhráváte nebo prohráváte.

Jedna výzva za druhou

Dobrodružná hra na detektivy začíná otevřením obálky, ve které je popsán scénář úvodní záhady. Různé druhy šifer a hlavolamů, které také najdete v obálce, musíte rozluštit, abyste získali správnou kombinaci klíčů.

Každé kolo je jiné. Budete muset čelit novým a novým výzvám, ale rozhodně se nebudete nudit. Jednou to bude výše popsaný únik z místnosti, jindy jaderná hrozba, která může zničit lidstvo. Příště třeba útěk z vězení nebo vysoce nakažlivý virus. Budete se pídit po každé stopě, vedoucí k vyřešení problému.

Jestliže jste připraveni na tolik výzev, není pro vás lepší volba než hra Escape Room – Úniková hra. Je určena pro věkovou kategorii 16 + a samozřejmě se nabízí, že se stane zajímavým doplňkem na každou party. Máte velkou příležitost předvést ostatním jako malý belgický detektiv: jak pracují vaše šedé buňky mozkové…

Hraje 3–5 hráčů, kteří si perfektně potrénují logické myšlení, týmovou práci, komunikaci, smysl pro detail a kreativitu. V omezeném čase se hráči musí rychle a správně rozhodovat, a to se hodí v životě úplně každému.

Více naleznete na www.hraj.cz.

VIDEO

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce ZAJÍMAVOSTI
Datum: 21.12.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / ZAJÍMAVOSTI / Hra Escape Room – Úniková hra potrápí vaše šedé buňky mozkové

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. října 2018, svátek má Sabina.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2737 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty