Hledáte nová dobrodružství? Staňte se pilotem na zkoušku!

Stále více z nás rádo tráví volný čas aktivně. A k tomu patří hledání nových výzev. Vydáváme se za dobrodružstvím v Česku i do vzdálenějších končin světa a pokořujeme vlastní limity.

Proč nás lákají výšky, rychlost i mořské vlny?

Adrenalinové sporty a nevšední zážitky nám poskytují protiváhu k našemu obvyklému životnímu stylu. Většina z nás dnes pracuje v kanceláři nebo ve výrobě. V drtivé většině trávíme osm hodin denně a pět dní v týdnu v zaměstnání a ve volném čase se zabýváme řadou dalších povinností. A máme-li děti, trávíme s nimi sice řadu radostných chvil, na druhou stranu ale také narůstají jak rodinné výdaje, tak i naše starosti s péčí o ně. Někdy proto přijde chvíle, kdy nám náš život připadá jako dlouhý sled rutinních činností. Zajít si s přáteli do kavárny, hospůdky či vyjet na chalupu je sice příjemné, ale cítíme, že alespoň na chvíli potřebujeme vytržení z každodenní rutiny.

 

Adrenalinové sporty a nevšední zážitky nás vytrhnou z nudy

Dobrodružství a romantika lákají téměř každého již od dětství. Snad každý z nás měl svého oblíbeného filmového nebo knižního hrdinu. Ať to byl válečný pilot, indiánský náčelník, slavný pistolník z divokého západu nebo pirátský kapitán, i v dospělosti občas pocítíme touhu ocitnout se v jeho kůži. A dokázat si, že na to máme. Proto se vydáváme na horské túry, sjíždíme na raftech i kánoích tuzemské i zahraniční řeky, plujeme na plachetnicích či motorových člunech nejen na našich vodních tocích, ale také na mořích a oceánech omývajících břehy Evropy i zbytku světa. A alespoň na den nebo i na několik týdnů se cítíme svobodní a nespoutaní.

 

Stát se pilotem na zkoušku je snadné

Snili jste jako malí o kariéře letce? Staňte se alespoň na chvíli pilotem na zkoušku. V doprovodu zkušených pilotů si můžete vyzkoušet řízení letadla i velkého vrtulníku včetně přistání na letišti Ruzyně. A jako místo startu si můžete vybrat jedno z dvanácti letišť na různých místech v Česku.

 

Pohled na svět z ptačí perspektivy

Z výšky máme krajinu jako na dlani. A pokud se vydáme na vyhlídkové lety, cítíme, že naše starosti zůstaly hluboko pod námi na zemi. Vyhlídkové lety nám umožňují připadat si volně jako pták nejen v letadle, ale dokonce i ve vrtulníku. V Česku si můžeme pěkně ze vzduchu prohlídnout třeba Sněžku, Říp, Beskydy, Macochu, Karlštejn . Dopřát si můžete i adrenalinový let.

 

Dokonalá firemní akce

Přemýšlíte, jaký zajímavý program teambuildingu pro své zaměstnance zvolit? Skvělá firemní akce je letecký den, během kterého si zejména muži rádi vyzkouší řízení letadla či vrtulníku. A ti, co na pilotování nemají kuráž, se vydají na vyhlídkový let. Najde-li se někdo, kdo se do vzduchu neodváží vůbec, může si zalétat alespoň s dálkově ovládaným modelem.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce ZAJÍMAVOSTI
Datum: 23.05.2019

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

zpět Úvod / rubriky / ZAJÍMAVOSTI / Hledáte nová dobrodružství? Staňte se pilotem na zkoušku!

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 27. června 2019, svátek má Ladislav.

Nejbližší akce:

30.10.2019
Cena za něžnost | Divadlo Na Maninách
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty