Vítězové odletěli do Jakarty a na Taiwan !!

Český vítěz Muž roku Jan Hájek odletěl na mezinárodní soutěž Manhunt International na Taiwan, kde také bude bojovat o titul Manhunt. Velmi se těším, je to nová zkušenost a takhle daleko jsem nikdy neletěl svěřil se Hájek, který byl před odletem hodně nervózní jestli má vše co sebou potřebuje. S oblékáním mi pomohl Dušan Chrástek, což je velký odborník a vybral mi v Dieselu oblečení na finále a večerní oblečení budu mít od Pietro Filipi dodává Hájek, kde i poprvé bude zastoupena Česká republika. Na finále jsem se nijak zvlášťnepřipravoval, chci okouzlit svým šarmem směje se Honza Hájek.

Vítěz Mister International z České republiky Jan Pochobradský a slovenský Muž roku a vítěz Mister International Adam Barabáš odletěli do Indonésie, kde v Jakartě budou bojovat o titul Mister International. Jejich let v odpoledních hodinách na pražské Ruzyni znamenal i pro holky velké překvapení, když začali žádat kluky o autogramy. Málem však ani neodletěli, vzhledem k sopce Merapi, která trápí Indonésii. Byl to jeden z prvních odletů do Jakarty potvrdila paní na odbavení. Poprvé poletí takhle daleko i Jan Pochobradský, který se na soutěž velmi těší, vezu si národní kroj z muzea, doufám, že mi přinese štěstí, protože rád bych uspěl dodal Pochobradský. Adam Barabáš jeho garderobu si veze od předního slovenského návrháře Andreje Baráníka. Pár dnů před odletem dostal Adam reakci na očkování a musel být převezen i do nemocnice, proto do poslední chvíle nebylo jasné, zda odletí. Ano, měl jsem vyrážku, teplotu a nemohl jsem dýchat, dávali mi injekce a dostal jsem léky preventivně na žlutou zimnici svěřil se Adam, kterému drží palce i herečka Gabika Dzuríková. Již tento týden také navštíví Bali, čeká je náročný program a většinou budou vstávat v 6hodin ráno dodává pořadatel Muže roku David Novotný, který letos obdržel poprvé licence na soutěže.

Já osobně tam také poletím je podpořit dodává Novotný. Vítězové budou porvé bude reprezentovat Českou a Slovenskou republiku. Celkem se účastní 65 vítězů národních kol z celého světa. O Adama Barabáše i Jana Pochobradského se zajímají indonéský tisk, který je označil do první patnáctky soutěže Finále se uskuteční 20.listopadu.

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 12.11.2010

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / Vítězové odletěli do Jakarty a na Taiwan !!

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. října 2018, svátek má Sabina.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2737 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty