Krásná herečka holila olympijského vítěze

Praha 26. listopadu 2012 – Vousy všeho druhu a Gillette k sobě neodmyslitelně patří již desítky let. A protože je listopad, holily se v největší míře kníry. Značka Gillette dnes uspořádala slavnostní oholení známých tváří, které se ozdobily knírem na podporu celosvětového charitativního projektu MOVEMBER, který bojuje proti rakovině prostaty. Akce se zúčastnily hvězdy šoubyznysu, svůdné modelky i olympijský vítěz. Oholené knírky poputují do charitativní dražby, jejíž výnos podpoří boj proti rakovině prostaty.

Každý listopad jsou muži s knírkem k vidění mnohem častěji, než bývá obvyklé. Nejedná se však o nový módní trend, nýbrž o charitativní kampaň s názvem MOVEMBER, která má za cíl podporovat boj proti rakovině prostaty. Vedle toho umožňuje mužům překonat ostych a hovořit o tomto problému.

Před prodejnou iStyle v pražském OC Palladium se dnes sešli v roli tzv. MO Bratrů olympijský vítěz David Svoboda, spíkr Evropy 2 Pavel Cejnar, moderátor Míra Hejda a hráči fotbalové Sparty Marek Matějovský a Leonard Kweuke. Knírek si nechal od krásných dam oholit také Mikuláš Křen známý z filmu Samotáři a hráč HC Sparta Michal Broš. Všichni z nich osobitým způsobem šířili povědomí o rakovině prostaty. Krásné modelky Kateřina Sokolová, Lucie Křížková a herečka Andrea Kerestešová se chopily holicích strojků a knírky osobností oholily.

„Já usedl na křeslo Andree Kerestešové a musím říci, že k mé tváři přistupovala velmi jemně,“ usmívá se David Svoboda. „Nejprve jsem si nebyla jistá, ale měli jsme luxusní holicí strojky, s kterými lze holit i proti směru růstu vousů. Gillette má opravdu dokonalý skluz po pokožce,“ dodává Andrea. Odstraňování knírů proběhlo bez sebemenších zádrhelů díky novince od Gillette, která MOVEMBER podporuje. Právě holení knírků je ve všech zemích, kde MOVEMBER probíhá, vrcholem celé kampaně.

Kníry oholené MO Bratrům z řad osobností můžete získat v aukci na adrese www.istyle.cz/movember. Dražit je možné již od 29. listopadu, 12 hodin až do 7. prosince. Přihazujte a sledujte, komu nakonec připadne originální plaketa od designerského teamu MUTANTA s opravdovými ex kníry nejznámějších českých MO Bratrů pro rok 2012. Výtěžek půjde bezezbytku na konto projektu MOVEMBER.

Každý muž by měl myslet na své zdraví a nepodceňovat preventivní vyšetření. Projekt vyvrcholí závěrečnou MOVEMBER GALA PÁRTY, která proběhne dne 30. listopadu v klubu SaSaZu.

Pokud patříte mezi ty, kdo pokládají holení proti směru růstu vousů za rafinovaný způsob mučení, máme pro vás skvělé zprávy. Gillette Fusion ProGlide obrátí vaše představy vzhůru nohama – umožní vám pohodlně se oholit proti směru růstu vousů. Díky takovému komfortu bude váš start do nového dne skvělý. Většina mužů při holení kombinuje tahy nahoru a dolů a mnoho vousů je tak odstraňováno proti směru růstu. Technologie Gillette Fusion ProGlide byla navržena tak, aby poskytla nejvyšší možný komfort při holení proti růstu vousů, a to díky tenčím břitům, které vous efektivně odstraní i s nižší mírou tření a tlaku a dále také mikrohřebínku, který je součástí verze Gillette Fusion ProGlide Power a pomáhá navádět vousy přímo pod břit. Obraťte svůj den vzhůru nohama, stejně jako více než milion mužů po celém světě… Oholte si svůj knír Gillette Fusion ProGlide!

Autor: Pavlína Hajduová
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 27.11.2012

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / Krásná herečka holila olympijského vítěze

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 28. května 2020, svátek má Vilém.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty