DEN S LIMUZÍNOU :

Jak rychle si člověk může zvyknout na luxus? Bleskovou rychlostí! Nám na to stačil pouhý den. Koňáci tvrdí, že pohled na svět je nejkrásnější z koňského hřbetu. My polemizujeme. V prostorné limuzíně Lincoln TownCar dlouhé neskutečných 8,6 m, kterou jsme si objednali u Luxury Transport nám dávají za pravdu. Dobré šumivé víno, luxusní oblečení a příjemná společnost. Život se dostává do jiné dimenze a plyne hodně pomalu. Kdyby byla zatažená okénka, nevnímali bychom ani vysokou rychlost, která dosahuje až 190 km/hod., a obratnost, kterou se dokáže dlouhá limuzína přemísťovat z místa na místo.

 

Při pouhém nasednutí se už cítíte jako v pohádce. Celý interiér voní po kůži a náladu jedinečnosti umocňuje náladové osvětlení. Je libo, modré, bílé nebo intimní? Žádný problém Jen co se auto rozjede, řidič oddělí svou kabinu od salonku cestujících neprůhlednou elektricky ovládanou clonou pro nejvyšší soukromí. Pouštíme kvalitní DVD přehrávač jako kulisu pro cestu a otvíráme první nachlazené šampaňské. Připravené jsou čerstvé jahody na ledu. Přijíždíme po kamínky sypané cestě. Řidič zastaví, přiskočí a otevírá dveře, aby pomohl vystoupit modelkám v dlouhých svatebních šatech ze salonu Venesis. Stojíme na nádvoří zámeckého hotelu Chateau St. Havel v Praze 4 – Krč. Modelky se nemusejí ani snažit o pózování. Cesta tímto vozem je naladila do pozice dam. Nesou se v šatech jako pávice a my fotíme. Z teras zámeckého hotelu už voní sladké deserty, které se tu podávají k odpolední kávě. Ochotný číšník nás pokynutím ruky zve ke stolu. Kromě romantického prostředí si můžete vychutnat i golfový driving, který je směřován přes rybník, který je součástí upravovaného anglického parku. Tento hotel je často využíván ke svatebním obřadům a následných hostin a svatebních nocí, proto i pro naše modelky jsme zvolili svatební garderobu.Uvnitř prostorné limuzíny si všichni vychutnáváme večeři a popíjíme dále šampaňské. Už nám stoupá pomalu do hlavy, nevíme jestli je to tím, že pijeme bez ustání, nebo že jsme se vžili do role celebrit tak úporně. Venku se začíná smrákat, a tak similujeme chronologicky celý svatební den, kdy svatební šaty, vymění domácí negližé – spodní prádlo, které smí vidět pouze novomanžel. Prožijte i vy příjemný jedinečný den!

 

P o d ě k o v á n í :

 

LUXURY TRANSPORT ( www.limuziny-pronajem.cz )

SVATEBNÍ A SPOLEČENSKÝ SALÓN VENESIS ( www.venesis.cz )
 

Fotostory – DEN S LIMUZÍNOU:

 

Modelky: Lucie Rezková, Narciska Křístová

Vizážistka: Tereza Kvasničková

Fotograf: Jan Schier

Lokalita: Chateau St. Havel

Produkce NICE magazine: Ivo Mikolášek

 

.

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 07.09.2009

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / DEN S LIMUZÍNOU :

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty