Den dobrých skutků a Muž roku 2010

Třináctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků proběhl o víkendu 27. a 28.srpna 2009 v Náchodě s velice bohatým programem, jenž začal večerním pátečním programem jedenáctým ročníkem soutěží Muž roku. Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory Jaro management Praha, IM Model Bratislava, Wiggo.cz, Renaty Říhové z Pardubic a Petry Jansové. Záštitu nad touto akcí slovenský velvyslanec v ČR Ing. Peter Brňo, poslankyně Hana Orgoníková, primátor Nitry Ing. Jozef Dvonč, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, starosta polského města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, senátor Petr Pakosta, poslankyně Mgr. Soňa Marková.

Večerní galaprogram pátečního dne akce Den dobrých skutků začal soutěží Muž roku. Dvanáct finalistů z celé České republiky a Slovenské republiky soupeřilo v disciplínách jako je představení, promenáda v luxusním spodním prádle XXL Europe, volná disciplína, poté porota vyhlásila dva super finalisty z ČR a dva ze Slovenské republiky. 

V letošní hvězdné porotě zasedli Miss ČR Aneta Vígnerová, Vlaďka Erbová, Lucie Koňaříková-Salamé, Martina Gavriely, Gábina Dvořáková, Inna Puhajková, Kateřina Cajthamlová, Lucie Váchová, Libuše Švormová, Hana Mašlíková, Jana Bobošíková, Lumír Olšovský, Eva Čížkovská, kartářka Dagmar Kludská, scénárista Bastardů Tomáš Magnusek, Kamila Moučková, Miriam Kantorková, Vladimír Brabec, Zdeněk Srstka, Stanislav Fišer a další celebrity. Ze Slovenských celebrit zavítá Gabika Dzuriková, Miss Slovensko 2010 Marína Georgievová, Muž roku SR 2009 Peter Menky. Předsedou poroty byl Martin Zach, loňský vítěz Muže roku.

Míša Nosková pronesla, slíbila jsem, že zde porodím, ale zatím to vydržím na příští týden, kdy už mám termín a rodit budu ve Vrchlabí dodává Míša Nosková. Libuše Švormová byla nadšena, ti chlapi se mi moc líbí dodává Švormová, která nechala svého manžela v restauraci a ona si v sále užívala pánské krásy. Martina Balogová přijela s přítelem Pepčou. Vladimír Brabec byl poprvé v porotě, mě nikdo nikdy nikam nepozval a líbilo se mi to moc dodává Brabec.

Miro Šmajda pařil večer na diskotéce a místní děvčata ho sváděla, ale on se držel své kapely. Inna Puhajková cestou do Náchoda píchla pneumatiku, tak málem nestihla slavnostní galavečer. David Novotný předal výtěžek Martinovi Zachovi, jsem rád, že jsi přijel s přítelkyní Niki, Martin je šťastný a Niki má zlaté srdce dodává pořadatel David Novotný. Slovenská zpěvačka Mária Čírová přijela se svým malým miminkem, které hlídal její přítel a houpal ho na chodbě u šatny.

Vľadka Erbová využila pátek k výletu do Polska a také k nakupování, moc jsem si to užila a odpočinula jsem si dodává Vlaďka, která přijela se svou kamarádkou. Kateřina Cajthamlová hledala skoro celý večer náučinici, kterou ztratila při příchodu do sálu, tady je tma a já nic nevidím, pak ji objevil jeden z návštěvníků a byl problém vyřešen.

Během večera vystoupili Jan Bendig, Miro Šmajda, Míša Nosková, Mária Čírová, Martina Balogová, Ali Amiri, Klára Zaňková, Ondřej Ruml, Two Voices a Tereza Bergmanová.

Zcelanoví moderátoři Eva Decastelo a vtipný a šamantný Bořek Slezáček sklidili nevídaný úspěch u publika. Moc jsem se pobavila dodává astroložka Dagmar Kludská.

Zdravici přednesl slovenský primátor Nitry Ing. Jozef Dvonč, senátor Petr Pakosta, poslankyně Hana Orgoníková či starostka města Hronova Hana Nedvědová.

Porota rozhodla takto: Mužem roku ČR 2010 se stal Jan Hájek z Břeclavi, kterému je 29 let, mezi jeho koníčky sport, motorky. V sále mu fandila maminka s tataínekm. Mám rád adrenalin, ale budu si dávat pozor na motorce dodává Jan Hájek, který měl nehodu na motoce v červenci. Při volné disciplíně si vybral hip hop. Mužem roku SR pro rok 2010 se stal Adam Barabáš, kterému je 20 let, pochází z Dubnice nad Váhom a je studentem a choreografem, také vicemistrem světa ve volném tanci. Na volnou disciplínu si připravil tanec. Na druhém místě v ČR a tiutl Mister International Czech Republic obdržel Jan Pochobradský.

Všech dvanáct pánů získalo kosmetické balíčky Bioderma, hodinky Axcent of Scandinavia, boty Danea, spodní prádlo od XXL Europe, dárkové tašky od společnosti Medicom VIP dárkové balíčky od společnosti Salerm či zážitky od www.dreamzazitky.cz.

Celý večer uváděli vtipným způsobem Eva Decastelo a Bořek Slezáček.

Muž roku ČR obdržel roční členství do World Classu, víkend do Istanbulu, zážitky, víkendový pobyt v Tree of Life v Lázních Bělohrad, zapůjčení automobilu v hodnotě 20 000Kč, poukázky na služby, jazykový kurz a řadu dalších hodnotných cen v celkové hodnotě 200 000Kč.

Muž roku SR obdržel roční členství do ftiness centra v Bratislavě, zapůjčení automobilu v hodnotě 20 000Kč, 100 obědu v Bratislavě, víkendové pobyty, poukázky na služby a další ceny.

Český vítěz poletí na Mahnut International na Taiwan v listopadu, slovenský vítěz poletí do Jakarty na Mister International. A druhý muž roku Jan Pochobradský poletí na Mister International v listopadu do Jakarty. Jsem velmi rád, že kluci poletí i na mezinárodní soutěže, nyní je čeká tvrdá příprava na tyto soutěže dodává David Novotný, pořadatel akce, kterého nyní čeká natáčení filmu Školní výlet.

V sobotu večer se konal koncert Petry Černocké a Two Voices, který sklízel obrovské ovace u všech návštěvníků. Koncertu se účastnili dětské domovy, ústavy a stacionáře Královéhradeckého kraje.

Celkový výtěžek činí 109 140Kč, který je rozdělen ve finanční a materiální podobě pro Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, Ústavu sociální péče v České Skalici, loňskému vítězovi Martinovi Zachovi a Speciálnímu pedagogickému centru.


Muž roku se bude vysílat na TV Public a to 9.9.2010 ve 22hodin.

 

Generální partneři: Generální partneři akce jsou: www.xxl-europe.cz, Star Group Czech, hodinky Axcent of Scandinavia, Federal Cars Peugot Praha, kosmetika Bioderma, Raif Money Group, Lázně Bělohrad Tree of Life, www.bonus.cz, Batist Červený Kostelec, Cestovní kanceř Red Green Tours a My Clinic Prague.

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 06.09.2010

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / Den dobrých skutků a Muž roku 2010

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. října 2021, svátek má Beáta.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: