Batist Nej sestřičkou se stala Tereza Pavlásková z Prahy

Jednalo se o druhý ročník vyhlášení ankety o Batist Nej sestřičku, přihlásit zdravotní sestru mohl kdokoliv, lékař, ona sama, pacient či její blízká osoba. Ve zcela zaplněném sále se utkalo v sobotu deset sestřiček z celé České republiky v Městském divadle Dr. J. Čížka. Celou akci pořádá výrobce zdravotních a hygienických pomůcek Batist Červený Kostelec a David Novotný.


Deset sestřiček se utkalo v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, módní přehlídka sesterských uniforem či úkol z ošetřovatelství. Při posledním úkolu ošetřovali Honzu Hájka, muže roku ČR 2010.


Mezi účinkujícími zazářila Heidi Janků, která zazpívala svou zcela novou písničku. Světlana Nálepková zazpívala svůj šanson od Edith Piaf, a hned spěchala do Prahy za svými psy, chudinky, jsou tam zavřeni celý den, tak musím za nima dodává Světlana Nálepková. Simona Postlerová zazpívala se svým manželem Zdeňkem Hráškem. Bývalý středočeský hejtman Petr Bendl tak zpíval s kytarou, Míša Nosková přijela se svým manželem Honzou a malou Eliškou. Zazpíval i Michal Foret, který se fotil se všemi sestřičkami. Zapívala i Zuzana Stirská a Gospel Time, Jana Rychterová, Marcela Březinová, Madalena Joao.


V porotě zasedla herečka z Ordinace v růžové zahradě Lenka Zahradnická a Kristýna Janáčková, přijeli jsme vlakem, máme to takový předvánoční víkend, kdy mohu odpočívat, která se zapojila do testování HIV pomocí INSTItestu se člověk dozví do minuty jak na tom je, dodává Lenka Zahradnická. Radim Uzel hodnotil sestřičky podle úsměvu, oni jsou všechny pro mě vítězky shodli se s Janem Cimickým. Lucie Křížková přijela sama a společnsot jí dělala Míša Nosková. Dominika Mesárošová se po skončení akce vozila na posteli s pořadatelem Davidem Novotným, kterou sestřičky využívali na volnou disciplínu. Uršula Kluková se svěřila, že ji trápí koleno, snad nyní nespadnu, když je takové počasí dodává Uršula Kluková. Vicemiss ČR 2009 přijela se svým přítelem, avšak po finále se hned vytratila na pokoj. Další porotci byli Tomáš Magnusek, prezidentka České asociace sester Mgr. Dana Jurásková, či loňská vítězka Zuzana Kostandinovská a další.


Vítězkou Batist Nej sestřičkou se stala Tereza Pavlásková, je jí 24 let, pochází z Prahy a pracuje jako sestřička z Fakultní nemocnice Krč-chirurgická klinika. Na pódiu při předávání se rozbrečela, víte já jsem v sedmém týdnu těhotenství dodává Tereza Pavlásková novopečená Batist Nej sestřička. Přítomni byl její děda. Vyhrála zájez do Dubaje pro dvě osoby, Dostala půjčení automobilu, šperky, hodinky, poukázky na služby. Oceněni byli všechny finalistky poukázkami.


Jsem rád, že se to povedlo, sestry majínáročnou a obětavou práci, jsem rád, že tuto akci berou jako zpestření své těžké a náročné práce dodává David Novotný, který projekt vymyslel.


Výtěžek ve výši 50 000Kč byl věnován pro Hospic v Červeném Kostelci a Nemocnici v Českých Budějovicích dar ve výši 30 000Kč a předal ho obchodní ředitel Batist Tomáš Mertlík.

 

 

Autor: Barbora Taliánová (asistentka)
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 07.12.2010

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPOLEČNOST / Fotoreporty / Batist Nej sestřičkou se stala Tereza Pavlásková z Prahy

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. října 2021, svátek má Beáta.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: