Profi dílna si zaslouží minimálně tato měřidla

Zařizujete si aktuálně profesionální dílnu, případně rozjíždíte nějaký průmyslový provoz? Pak byste měli počítat nejen s konkrétními přístroji a zařízeními. K dispozici musíte mít kvalitní a především přesné měřicí nástroje. Těch je na trhu obrovské množství a vybrat ty správné nemusí být vůbec jednoduché. My na ty nejznámější upozorníme v následujících řádcích a samozřejmě nezapomeneme doporučit prodejce, u něhož si budete moci vybrat ze skutečně uceleného pestrého sortimentu.

Posuvná měřítka různého typu

Jakýmsi základním stavebním kamenem každé dílny jsou posuvná měřítka. Vždyť ne nadarmo se říká, že by se mělo třikrát měřit a až poté skutečně řezat. Vybírat lze v tomto sortimentu z mnoha různých variací. Typická jsou klasická manuální posuvná měřítka, nicméně stále více se prosazují digitální variace. Na specifické předměty je zapotřebí modelů extra dlouhých. Chcete-li zcela unikátní měrku tohoto charakteru, pak volte model, jehož součástí je také úchylkoměr.

 

 

 

Speciální kalibry

Pro sériovou výrobu neexistují lepší měřidla. Když se vyrábí kus za kusem, potřebujete mít přesně seřízené veškeré stroje a ihned znát, jestli náhodou nevznikají zmetky. S kalibry to zvládnete bez problémů zjistit velmi rychle. K dispozici jsou standardně trny, kroužky třmenové kalibry a mnohé další specifické měrky.

 

 

Několik dalších tipů na měřidla

Z ostatních měřidel, jež by měla ve vaší dílně být, jmenujme třeba mikrometry. Mezi velmi oblíbené patří i výškoměry, úhelníky, úhloměry a mnohé ostatní. Jejich pořízení se bude odvíjet především od činností, jež hodláte v dílně vykonávat. 

Vyberte si z nabídky u specialisty

Kde zmiňovaná a další měřidla zakoupit? Přece na https://www.meridla.cz/. V nabídce jich tady najdete spoustu a drtivá většina je skladem. Samozřejmostí je i to, že dostanete k měřidlům kalibrační protokoly.

 

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce TECHNIKA
Datum: 10.02.2019

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / TECHNIKA / Profi dílna si zaslouží minimálně tato měřidla

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty