Profesionální dílenská měřidla a kalibry pro průmyslové a strojírenské využití

V dnešní době se žádný profesionál ve strojírenské a průmyslové výrobě neobejde bez kvalitních nástrojů, jako jsou frézy, vrtáky, závitníky, upínáky, měřidla a kalibry. Kvalita výrobků je přesně daná a musí splňovat spousty norem, které si ohlídáte jen díky profesionálnímu vybavení.

Ale jak na správné měření a kalibraci?

Základem je vybrat si vhodná měřidla a kalibry, které odpovídají předpisům a normám ISO. Například měřidla dnes musí splňovat dokonale náročné požadavky na kontrolu ve všech možných odvětvích. Existují jak klasické, tak i digitální. Usnadňují nám práci a snižují riziko špatného měření na minimum.

Stejně tak je tomu i u kontrolních kalibrů a měrek. Velmi záleží na jejich kvalitě a typu použití. Kalibry pro všechny typy závitů, na trny pro vnitřní závity, tak i kroužky pro vnější závity.

 

 

Obraťte se na odborníky

Pokud hledáte ověřeného dodavatele pro profesionální kalibry a měřidla, doporučujeme portál meridla.cz, kde naleznete opravdu široký sortiment pro průmysl a strojírenství. Na webu je vše přehledně rozděleno do kategorií a většinu nabízených položek mají skladem.

Seženete zde posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, třídotykové dutinoměry, úchylkoměry, dutinoměry na zápichy, úhelníky, úhloměry, rýsovací pravítka, jehly, šablony, prizma kostky, koncové měrky, válečkové měrky, výškoměry, stojánky pro úchylkoměry, magnetické stojánky, centrifikátory, precizní svěráky a závitořezné hlavy. K dispozici jsou vám odborníci, kteří vám dle potřeb pomůžou najít nejlepší řešení pro vaše potřeby a konkrétní měřicí úlohy.

Specialisté na kalibry

Jsou také specialisté na kalibry. Garantují výhodné ceny a rychlé dodání. Mají kompletní sortiment kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další. Kalibraci provádí u celého spektra měřicích přístrojů podle přání zákazníků.

Na přání dodávají měřidla včetně kalibračního protokolu. Kalibrace provádí výhradně v akreditované laboratoři firmy Trescal, která je držitelem certifikátu ISO 9001. Veškeré kalibrace měřicích přístrojů a měřidel jsou zde prováděny s velkou odborností na vysoké úrovni.

Více informací na www.nastroje.cz.

 

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce TECHNIKA
Datum: 16.02.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Nejkrásnější letuška
exkluzivní party v Hangar Baru

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / TECHNIKA / Profesionální dílenská měřidla a kalibry pro průmyslové a strojírenské využití

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 17. října 2017, svátek má Hedvika.

Nejbližší akce:

18.10.2017
Finále soutěže Fashion & Fitness | Atrium Flora
>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2502 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty