Ve čtvrtek 28.7. od 18:00 hod. budou Žluté lázně již potřetí hostit jedinečnou open-air fight night YANGAMES

Poslední červencový čtvrtek budou pražské Žluté lázně již potřetí hostit jedinečnou open-air fight night. Příznivci a fanoušci bojových sportů dorazí české zástupce, v prestižní turnajové sérii pod názvem Yangame´s Fight Night, podpořit ze všech koutů republiky.

Příjemné letní odpoledne tak návštěvníci odpočinkového centra na Praze 4 završí galavečerem pod širým nebem, na kterém se od 18:00 hod. představí jména jako Tomáš Hron, Daniel Škvor, Michal Reissinger nebo dvojce Petr Vondráček a Sasa Polugic, která se v hlavním zápase večera utká o světový titul WAKO-PRO.

Kovanou součástí turnaje Yangame´s Fight Night bude již tradiční 8mi členná pyramida supertěžké váhy. Atraktivnosti pyramidy přidají domácí jména – František Kohout, Jiří Stariat, Michal Reissinger a Michal Janáček. Soutěžní osmičku doplní 4 evropské zápasnické špičky, mezi nimi např. Michal Blawziewicz nebo Gordon Haupt z Německa, který má na kontě 75% vyhraných zápasů před limitem (K.O.).

Do vložných superfightů si pořadatel vybral dvě zvučná jména. Tomáš Hron, jako zápasník organizací K-1, It´s Showtime a Superkombatu, držitel titulů světového šampiona organizací WKA, WKN a přemožitel Igora Bugaenka z loňského klání Yangame´s Fight Night. Jeho jméno, zápasnicky úspěšnou historii a kariéru fanouškům představovat více netřeba. Soupeřem mu bude ruský bojovník Kirill Kornilov, který momentálně zaujímá 7. pozici v žebříčku GLORY.

Ve druhém superfightu se můžeme těšit na Daniela Škvora, který ještě donedávna startoval pod pražským Hanuman gymem pod vedením zkušeného trenéra Petra Macháčka. Nyní hájí barvy Spejbl gymu pod trenérem Ondrou „Spejbl“ Hutníkem. Bilance evropského šampiona IFMA hovoří zcela jasně - 21 zápasů, z toho 12 KO. Proti Škvorovi se v ringu postaví chorvatský bijec Igor Mihaljevic. Tento univerzální zápasník, který má za sebou několik profesionálních boxerských zápasů a dokonce i jeden vyhraný zápas v MMA, není žádné ořezávátko. Svědčí o tom fakt, že má za sebou zápasy s takovými legendami jako Tyrone Spong, Roman Kryklia, Gary GoodrigeCatalin Morosanu nebo Daniel Ghita.

Největším tahákem bude bezesporu zápas o světový titul WAKO-PRO mezi českým zástupcem Petrem Vondráčkem a Sašou Polugičem ze Srbska. O tom, že tento duel bude velmi vyrovnaný, není pochyb. Vondráček v posledním zápase utrpěl porážku a o to větší důraz klade na přípravu a do tréninků dává opravdu vše. Polugic za poslední roky udělal veliký kus práce a jeho jméno se dostává čím dál více do popředí světových žebříčků. Vondráček bude jako profesionální mistr světa obhajovat titul a zkušenému srbskému šampionovi nebude chtít titul odevzdat zadarmo.

Mezinárodní organizace WAKO-PRO (World Association of Kickboxing Organisations) je neprestižnější organizací kickboxu na světě a mezi držitele profesionálních titulů a mistrovských pásů této organizace patří ti nejlepší zápasníci na světě, mezi nimi např. Bělorus Yury Bessmertny , Bogdan Stoica z Rumunska nebo Vladimir Mineev z Ruska.  Z českých zástupců se titulem WAKO-PRO pyšní např. Petr Vondráček (titul profesionálního mistra světa v K-1), Petr Ondruš (český šampion v sandě), Sandra Mašková, Nikola Gruberová, Marek Procházka nebo Jiří Havránek.

Vstupenky na galavečer jsou v předprodeji v síti Ticketpro nebo na recepci holešovické tělocvičny pro7sport za 200,- Kč do sektoru stání a za 500,- Kč na tribunu.

Facebook:

www.facebook.com/YangameFightNight

www.facebook.com/events/521808718008246/

Webové stránky:

www.yangames.cz

 

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce SPORT
Datum: 25.07.2016

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPORT / Ve čtvrtek 28.7. od 18:00 hod. budou Žluté lázně již potřetí hostit jedinečnou open-air fight night YANGAMES

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 12. července 2020, svátek má Bořek.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty