Představuje revoluční technologii v kategorii cvičebních strojů pro domácí použití Body Actiwave - přelomový trénink 21. století

XBody Actiwave představuje revoluční technologii v kategorii cvičebních strojů pro domácí použití. Toto tréninkové zařízení kombinuje trénink pomocí přirozeného pohybu a elektrické stimulace svalů (EMS). Metoda je nejen vysoce účinná při tvarování postavy, hubnutí, rýsování svalstva, ale je i zcela bezpečná a šetrná ke kloubům, vazům, vhodná i po zranění a dokáže redukovat bolesti zad. Nový XBody Actiwave je ideální volbou pro aktivní domácí trénink bez omezení, a to díky jedinečnému bezdrátovému propojení cvičební vesty a tréninkového stroje.

Hladinu elektrických impulsů lze na 15-ti palcovém dotykovém display individuálně upravovat dle potřeby a tréninkového zaměření. Je možné také využít instruktážních videí uložených v paměti stroje, samostatně si navolit cviky dle typu zaměření (jako kardio, posilování, nebo podle určité svalové skupiny), nastavit se dá i libovolný počet opakování a délka programu.

XBody je uživatelsky velmi přívětivý, na jednom stroji Actiwave lze bezdrátově trénovat i ve více lidech najednou a zároveň stále velmi jednoduše přepínat mezi jednotlivými nastaveními všech cvičenců. Pro milovníky tréninku pomocí EMS nabízí společnost XBody naprostou novinku ve svém oboru a tou je použití tlačítka „Away“ na obrazovce zařízení. Tato volba uloží nastavení o impulsech do bezdrátového přijímače Actiware, umístěného na tréninkové vestě a umožní tak uživatelům aktivně (s pomocí EMS) dělat vše, co milují, ať už je to běh nebo fotbal a to v jakékoliv vzdálenosti od zařízení XBody.

A pokud byste si trénink pomocí elektrické stimulace svalů rádi zkusili, máme pro vás dobrou zprávu. V České republice si můžete přelomový trénink pomocí EMS vyzkoušet v jednom z deseti studií BodyBody. V nich mimo jiné vylepšují své postavy i přední české celebrity a sportovci, jako jsou: olympionik David Svoboda, zpěvačka Marta Jandová, moderátorka Zorka Hejdová s manželem, herec Martin Stránský a další.

A není divu, že si cvičení tak zamilovali. S XBody se totiž procvičí až 90% svalstva za neuvěřitelných 20 minut cvičení. Pro podobné výsledky byste museli strávit v posilovně přibližně dvě hodiny. Je to opravdu vysoce efektivní cvičení, které šetří čas, nikoliv vaše tělo.  

 

Více informací o stroji na www.xbodyworld.cz a o studiích BodyBody na www.bodybody.cz .

 

 

 

Autor: M. Vaněk | Luxuryhouse.cz
Další články ze sekce SPORT
Datum: 20.10.2016

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / SPORT / Představuje revoluční technologii v kategorii cvičebních strojů pro domácí použití Body Actiwave - přelomový trénink 21. století

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 12. července 2020, svátek má Bořek.

Nejbližší akce:

25.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
26.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
27.11.2020
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty