Chcete zažít něco nevšedního? Vyzkoušejte sportovní zájezdy

Během letních prázdnin jsou v kurzu především zájezdy k přímořským destinacím. Přece jen, člověk chce trávit úmorná horka někde u vody, nikoliv procházením se po památkách. Pokud vám však celodenní válení na písečné pláži nic neříká, pravděpodobně vás zaujmou sportovní zájezdy. Vybrat si můžete takřka jakýkoliv sport, ať už fandíte hokeji, fotbalu, tenisu či basketbalu.

Cestovní kancelář ČEZPROKA se specializuje na sportovní zájezdy, které kombinují cestování do zahraničí s příjemným sportovním zážitkem. V produktovém portfoliu cestovní kanceláře jsou různorodé sporty – od fotbalu přes formule až po rugby.

Jak sportovní dovolená vypadá?

Jestliže si nedokážete představit, jak takový sportovní zájezd vypadá, potom vám popíšeme názorný příklad. Třeba zanedlouho se koná Velká cena Formule 1 v Maďarsku a cestovní kancelář na takovou událost nabízí víkendový pobyt v hotelu nedaleko okruhu Hungaroring, přičemž cena většinou obsahuje ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní a víkendovou vstupenku na okruh.

Jakmile přijedete do Maďarska, ubytujete se v hotelu a máte volný program. Projdete se po okolí, odpočinete si a načerpáte síly na další dva dny. V sobotu se nasnídáte a vyrazíte na závodní okruh, kde je už připraven program. V neděli po snídani na vás čekají hlavní závody několika kategorií, defilé pilotů Formule 1 po okruhu a řazení strojů na startovní rošt. Potom dojde k tomu, na co celou dobu čekáte, a to je start Velké ceny.

Sportovní dovolená na míru

Cestovní kancelář vám sestaví i zájezdy na míru, které jsou určené pro sportovní nadšence. Stačí mít představu o tom, kam se chcete vydat a co všechno chcete zažít. Prozraďte cestovní kanceláři, jaký máte rozpočet na dovolenou, a sestaví vám nezapomenutelnou dovolenou na míru.

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce SPORT
Datum: 24.07.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / SPORT / Chcete zažít něco nevšedního? Vyzkoušejte sportovní zájezdy

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty