Miss Jihlava Open 2008 se stala Lucie Klukavá z Ostravy

Po několika letech se zpět vrací do Jihlavy volba nejkrásnější dívky. Už název napovídá, Open, tudíž j eotevřená všem dívkám z České Republiky. I letošní finalistky byly ze všech možných koutů naší země.
Finalistky měly za sebou castingy, od 4. do 5. října soustředění, přípravu volných disciplín až se všechny sešly v sobotu 18. října v kulturním domě v Jihlavě, kde od 19 hodin začal "boj" o titul Miss Jihlava Open 2008 a i další vedlejší tituly.
Celým večerem nás provedl Jan Čenský, hostem večera byla modelka a II.vícemiss ČR 2005 Agáta Hanychová. V porotě zasedl například módní návrhář Luděk Hanák, Agáta Hanychová, já za portál Inspirovanikrasou.cz a Nicemagazine, obě média byla hlavním mediálním partnerem a další zástupci za sponzory.
Mimo jiné jste mohli po dobu jednoho měsíce právě n aobou portálech se podílet i na hlasování Miss Média (Inspirovanikrasou.cz a Nicemagazinu.cz).
Hned po přivítání všech hostů, porotců Janem Česnkým se na podiu objevilo dvanáct finalistek ve sportovním oblečení a předvedly nám taneční choreograffii, takže jsem j evšechny mohly vidět v pohybu, hne dpo té začlo samotné představování jednotlivých dívek a rozhovor s moderátorem.
Nejen dívky se obávaly této disciplíny, ale i sám Honza měl někdy co dělat, aby z rozhovoru vybruslil.
Po rozhovoru nám zacvičily gymnastky a porotvi zatím bodovali první část soutěže. Po té hned začaly volné disciplíny.
Viděli jsme orientální tance, barmanskou show, tanec Rumby a Hříšného tance, cvičení aerobicu se stupínkem . . . Disciplíny byly různorodé zajímavé a bylo se na co koukat.
Po přestávce nám zatančila hip-hopová skupina D-Storm a pak hned začala promenáda v plavkách, pro mě je vždy tato disciplína rozhodující, jsem kritik, ale myslím, že správná miss by měla být co nejblíže dokonalosti. Nejvíce na molu v plavkách upoutala finalistka s číslem 10 Michaela Junová, se svojí výškou 182 cm a mírami 94/62/92 se nedala přehlédnout, avšak skončila až na druhém místě.
Po plavkách nám zazpívala zpěvačka Lucie Junková a po ní na molo vešly finalistky v krásných originálních šatek z dílny Luďka Hanáka, z kolekce s názvem "Žena". Promenáda byla úžasná, jak modely, tak i finalistky. V těchto chvílích bylo vyhlášení pro dívky naspadnutí a začalo samotné vyhlašování.
Miss Sympatie se stala dívka s číslem 3 Lucie Klukavá, tuto dívku si zvolili sami diváci přímo v sále. Miss Internet se stala dívka s číslem 2 Michaela Kotalíková, Miss Média IK a Nicemagazine.cz se stala dívka s číslem 5 Aneta Zelená.
2. vícemiss si obhájila dívka číslo12 Simona Kadlecová, 1. vícemiss zvolila porota dívku s číslem 10 Michaelu Junovou a Miss Jihlava Open 2008 se stala dívka s číslem 3 Lucie Klukavá.
Po skončení se všichni přesunuli na slavnostní raut do Radniční restaurace na jihlavské náměstí a po dobrém pití a jídle se ti nejaktivnější sešli v clubu Netopýr, kde proběhla afterparty. Finalistky tancovaly, bavily se, některé jsme zachytily spolu s přítely, které se dívek drželi zuby nechty, aby o svou finalistku nepřišli.
Celá akce byla velmi povedená a budeme se těšit na další ročník.

Autor reportu: Eva Marková

Autor fotografií: Martin Jilemnický

Autor: Eva Marková (redaktorka)
Další články ze sekce Miss
Datum: 21.10.2008

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Miss / Miss Jihlava Open 2008 se stala Lucie Klukavá z Ostravy

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 25. srpna 2019, svátek má Radim.

Nejbližší akce:

30.10.2019
Cena za něžnost | Divadlo Na Maninách
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty