Finalistka Miss Jihlava Open 2009 si potykala s Čenským

 Druhý ročník soutěže o nejkrásnější dívku Jihlavy a okolí, otevřela možnost soutěžit všem ženám a dívkám z celé České Republiky, proto Miss Jihlava Open.

Do letošní soutěže se přihlísil rekordní počet krasavic, a do poslední chvíle měla i sama porota zamotané hlavy, která z finalistek nakonec bude korunována korunkou titulu Miss Jihlava Open 2009.

Miss Sympatii si zvolili diváci dívku s číslem 5 Elišku Urbancovou, která získala i hlavní titul Miss Jihlava Open 2009. Miss Nice Magazine, pro kterou mohli diváci hlasovat na stránkách www.nicemagazine.cz se stala dívka s číslem 3 Monika Vaculíková, která získala i tutul II. vícemiss, I. vícemiss vybojovala dívka s číslem 8 Aneta Grabcová a titul Miss Internet získala dívka s číslem 2 Tereza Jinochová.

Finálový galavečer se tradičně odehrál v divadelním sále DKO Jihlava. Jan Čenský přivítal v sále nejen na 500 diváků, ale především všechny krásné finalistky letošního ročníku, které jsme mohli poprvé vidět při promenádě jako téměř éterické bytosti ve spodním prádle a průsvitných košilkách.

Jakmile se dívky opět objevili na pódiu, v sále nastalo hrobové ticho. Porota začala hodnotit první disciplínu, kde dívky kromě hezké tvářičky mohli na všechny přítomné promluvit a oslnit nejen barvou hlasu, ale především svou pohotovostní záludných otázek neoblomného moderátora a pohádkového prince Jana Čenského. Rozhovory až do finalistky s číslem 10 probíhaly víceméně bez zaváhání a bez rozpaků. Finálová desítka Ivana Oklešťková více než sebe nechala zaskočit právě moderátora Čenského, kterému bez větších rozpaků a před zraky stovek diváků nabídla na úvod tykání. "Honzo, vy jste byl vždycky pro mě tím pohádkovým princem, na kterého jsem na obrazovce koukala s otevřenou pusou a můj sen bylo stát někdy vedle vás a říkat ti Honzo. Můžu ti tykat?" Čenský  nabídce neodolala a pro tento večer byl pro finálovou desítku už jen Honzou.

Hned po rozhovorech se dívky předvedli ve volných disciplínách a byla to skutečná podívaná. Finalistka s číslem tři Monika Vaculíková, nám zatančila bolet ve dvou podobách, moderní a klasickou verzi, zatímco Ivana Oklešťková se na pódium nechala přitáhnout v černém pytli ze kterého vyskočila a zatančila scénku z Batmana.

Jakmile dozněla poslední hudba k volné disciplíně, diváci se už nemohli dočkat nejoblíbenější a zároveň nejobávanější disciplíny pro aktérky, promenádu v plavkách. Všechny finalistky se pochlubily  téměř dokonalou postavou a tak znovu porota sklonila hlavy nad hlasovacími archy a bodovala. V odborné porotě zasedli zástupci partnerů, mediálních partnerů, loňská vítězka Miss Jihlava Open 2008 LucieKlukavá, návrhář Luděk Hanák. Za Nice Magazine nechyběla šéfredaktorka Eva Marková.

Promenádou v plavkách se finálový večer blížil ke konci. Na závěr finalistky chůzí jako pávice předvedli nádherné šaty s dílny Luďka Hanáka, ve kterých proběhla i závěrečná korunovace.

Následovala divoká after party v Radniční restauraci a clubu Netopýr.

Foto: Otakar Macák

Report: Eva Marková

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Eva Marková (redaktorka)
Další články ze sekce Miss
Datum: 03.11.2009

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Miss / Finalistka Miss Jihlava Open 2009 si potykala s Čenským

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 25. srpna 2019, svátek má Radim.

Nejbližší akce:

30.10.2019
Cena za něžnost | Divadlo Na Maninách
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:



ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty