Tváří centra Atrium Flora se stala Veronika Ožanová z Benešova

Ve středu 14. října se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále soutěže Staň se tváří Flory 2015. Této soutěže se zúčastnily dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice. Finále probíhalo přímo v obchodním centru Atrium Flora a celou akci moderoval herec Lukáš Hejlík. Tou nejkrásnější a nejlepší byla dle odborné poroty Veronika Ožanová z Benešova, která se tak stala výherkyní soutěže.

 

Charizmatická vítězka si kromě toho, že bude tváří obchodního centra Atrium Flora, objeví se ve většině kampaní v roce 2016 a stane se hlavní modelkou fashion blogu, také odnesla dárkové poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč. Na 2. příčce se umístila Zuzana Cabalová a na 3. místě Barbora Kopecká. Soutěžící na druhém místě získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč.

 

„Každá ze soutěžících dívek byla něčím úžasná a bylo opravdu těžké vybrat vítězku celé soutěže. Nakonec odborná porota vybrala Veroniku Ožanovou, kterou budete moci vidět v některé z našich dalších kampaní. Děkujeme všem finalistkám, návštěvníkům akce i hlasujícím na Facebooku. Z vítězky jsme nadšení a těšíme se na spolupráci,“ říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

 

Součástí programu byla také soutěž s názvem Atrium Flora Grand Prix – Men’s physique a Bikiny fitness. Men’s physique je v bodybuildingu relativně nová kategorie, je zde důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení soutěžícího, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli v hodnocení má i příjemné vystupování a kontakt s publikem. Na rozdíl od kulturistiky se nesoutěží v plavkách, ale v šortkách. Odborná porota zde jako nejlepšího vyhodnotila Aleše Lamku (Fit centrum D & K), na druhé příčce se umístil Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň) a třetí místo obsadil Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno).

 

Bikiny fitness je také poměrně nová disciplína. Účastnice soutěže by měla mít charizma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Tyto podmínky nejlépe splnila Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň), za ní se jako druhá umístila Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno) a třetí místo obsadila Lucie Cahová (Fitness Victory).

Návštěvníci mohli zhlédnout i několik módních přehlídek, na kterých se představily skvělé modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Nechyběly ani ochutnávky jídel a nápojů, slevy až 40 % a nejrůznější soutěže pro zákazníky.

http://www.atrium-flora.cz/

https://www.facebook.com/AtriumFlora

 

Autor: redakce
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 19.10.2015

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / FOTOREPORTY / Fotoreporty / Tváří centra Atrium Flora se stala Veronika Ožanová z Benešova

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 29. ledna 2022, svátek má Zdislava.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: