Miss Praha 2011 Open zbořila mýty

Finalistky Miss Praha 2011 Open vyvrátily v letošním ročníku hned několik mýtů. „Konečně nám lidi budou věřit, že jíme, když jsme se otrávily jídlem,“ smály se v sobotu odpoledne během nácviků v paláci Žofín. Osm dívek, ředitel soutěže Jindřich Karpíšek a členka realizačního týmu byli totiž dva dny před samotným finále převezeni se zažívacími obtížemi do tří pražských nemocnic, kde dostali infuze a injekce.

Všichni pak museli držet přísnou dietu, takže se na slavnostním rautu objevily i piškoty a suchary. „Případ vyšetřuje policie a hygiena, myslíme si ale, že se jedná o otravu jídlem, stravovali jsme se všichni společně,“ vysvětlil prezident soutěže Jindřich Karpíšek, s tím, že teď jde především o to, aby byly dívky v pořádku a finále proběhlo bez potíží.

To si přály i samotné finalistky, které tak vyvrátily další mýtus – žádná nevraživost, nařezávání podpatků a podstrkování žiletek do silonek. Právě naopak, dívky nepříjemná zkušenost semknula v jeden silný tým, kterému jde především o to, aby ustál slavnostní večer se ctí a bez potíží. Problémy jim nedělalo ani vtipkování na vlastní účet. Dívka číslo 4, Anna Čermáková, dokonce složila a během volné disciplíny přednesla báseň o tom, jak finalistky putovaly přímo na infekční oddělení. Děvčata nešetřila ani moderátorská dvojice Miluše Bittnerová a Mirek Šimůnek, která po celý večer vtipkovala na téma „otrava“. Naštěstí si to mohli dovolit, všechny krásky vyrazily na molo plny optimismu a elánu. Jen při promenádě v plavkách mohli diváci sledovat bříška ještě plošší než obvykle.

„Obávali jsme se otrávených obličejů finalistek. Naše holky však byly snad ještě krásnější než předtím. Tak nevím, asi jsem si s nimi měla dát večeři také,“ směje se Miluše Bittnerová.
Přes všechny nástrahy zvládla desítka dívek módní přehlídku Jiřiny Tauchmanové a Luďka Hanáka s grácií a elegancí. Že jim to pálí, pak dívky předvedly během rozhovoru, jehož součástí byly otázky testující znalosti pražských reálií a všeobecný přehled. Při volné disciplíně létaly plameny, zpívalo se, recitovalo i tančilo.

Vrcholem večera však bylo samozřejmě vyhlášení vítězky a majitelky nového vozu Pegueot 207. Na Miss Praha 2011 Open se shodli snad téměř všichni. Dvacetiletá Tereza Chlebovská z Krnova Uchvátila svou něžnou krásou a podmanivým zpěvem porotu, která ji korunovala královnou večera. Získala si i srdce diváků, již jí udělili titul Miss Sympatie a podporu novinářů, kteří Terezu zvolili za Miss Media. Snad poprvé v historii soutěži se tak ocitly v bohatých vlasech vítězky hned tři korunky. Na raut už ale Tereza dorazila jen s korunou vítězky. „Mám z toho strašnou radost, je mi to až hloupé, kolik cen jsem dostala, nechci provokovat,“ vysvětlila s úsměvem svůj počin studentka hudební výchovy a výchovy ke zdraví na Ostravské univerzitě.

První Vicemiss Praha Open se stala šťastná sedmička, Markéta Břízová z Ostravy. Dvaadvacetiletá brunetka oslnila i virtuální diváky a stala se tak zároveň letošní Miss Internet. Druhou Vicemiss se pak stala dvaadvacetiletá Andrea Šárová z Jihlavy, která si po celý večer připínala číslo 1.

Klíče od automobilu předal vítězce spolu s písní zpěvák Martin Maxa, v průběhu večera vystoupili Marek Ztracený, Lucie Černíková a Ready Kirken. V porotě zasedli zástupci z řad sponzorů a minulé vítězky Miss Praha Open. Finále se bohužel nemohla zúčastnit loňská vítězka Denisa Domanská, která právě reprezentuje Českou republiku na soutěži Miss World 2011.

 

 

Autor fotografií: Petr P. Novotný

 

 

 

Autor: Petr Novotný (fotograf)
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 11.11.2011

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

zpět Úvod / rubriky / FOTOREPORTY / Fotoreporty / Miss Praha 2011 Open zbořila mýty

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 25. srpna 2019, svátek má Radim.

Nejbližší akce:

30.10.2019
Cena za něžnost | Divadlo Na Maninách
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty