Krásná dvacetiletá brunetka z Unína, Slovenka Alica Ondrášová je novou vítězkou soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016 a má i svůj mužský protějšek

Krásná dvacetiletá brunetka z Unína, Slovenka Alica Ondrášová je novou vítězkou soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016 a má i svůj mužský protějšek. Hasičem roku se v noci z pátka na sobotu stal v pražském Top hotelu osmadvacetiletý fešák Jakub Mišunek.  Jakub je opravdu takovým mužem, kterého známe z katastrofických filmů, kde hasiči zachraňují oběti z hořících výškových budov, má za sebou desítky požárních zásahů.

Nejkrásnější Hasička Alica Ondrášová je dobrovolnou hasičkou. U odborné poroty vyhrála krásná Slovenka na plné čáře i díky půvabu a dokonalé postavě. Zatímco pro řadu finalistek bylo finále první chůzí po mole, Alica už má za sebou řadu přehlídek. Jako modelka je velmi úspěšná. 
"Modelingu se věnuji několik let, pracovala jsem i v zahraničí, tři měsíce jsem jako modelka byla v Indii," řekla nám Alica, který více než focení prý miluje přehlídky. "Ty  mě hrozně baví," dodala 177 centimetrů vysoká Slovenka s mírami 85-62-92.  Vítězství v soutěži Miss Hasička doprovázely i slzičky štěstí. "Jsem hrozně dojatá, byl to pro mě úžasný zážitek. Věřím, že mi to přinese do života spoustu nového," usmála se studentka logopedie na bratislavské univerzitě.

Hasičskému sportu se věnuje několik let.  "Jsem dobrovolná hasička, běhám pravý proud, jezdíme na soutěže. Je to úžasný adrenalin, spolupracujeme celý tým, kolektiv to udržuje, když vyhrajeme, radujeme se všichni společně," dodala Alica Ondrášová. Zájemci ze stran mužů u ní ale mají smůlu. Je dva a půl roku zadaná. 

Slavnostní večer Miss Hasička ČeskoSlovensko moderovali Libor Bouček a Daniela Písařovicová. Během večera vystoupili Monika Bagárová, Peter Nagy, Michaela Gemrotová, Petra Janů a Marian Vojtko. V porotě zasedli prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová, Česká Miss Nikol Švantnerová, fotbalista Pavel Horváth nebo modelka Kateřina Votavová.



A jakou zkušenost mají známé tváře s ohněm a hasiči? Nejdramatičtější zážitek přiznala Monika Bagárová. "Táta doma cosi smažil na pánvičce a dal ji s olejem rozžhavenou pod vodu. Všude byly plameny, měli jsme úplně černou zničenou kuchyň a hlavně jsme vezli tátu do nemocnice. Měl popáleniny druhého stupně," prozradila Monika Bagárová.  Vendula Pizingerová prozradila, že má profesionální hasiče v týmu Kapky naděje a hlavně se s následky požárů setkává takřka denně v práci. "Podporujeme popáleninové centrum Vinohradské nemocnice. Viděla jsem desítky trpících dětí s těžkými popáleninami a každá návštěva v nemocnici je psychicky i po letech velmi náročná," dodala Vendula.

Soutěž Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců. Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu.

 

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 21.11.2016

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / FOTOREPORTY / Fotoreporty / Krásná dvacetiletá brunetka z Unína, Slovenka Alica Ondrášová je novou vítězkou soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016 a má i svůj mužský protějšek

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:



ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty