Finále České Miss 2011 - část 2.

V sobotu 19. března 2011 se v Hudebním divadle v Karlíně uskutečnilo slavnostní finále jediné české soutěže krásy, Česká Miss 2011. Byli jsme svědky zajímavého programu, setkali jsme se s mnoha zajímavými hosty, ale především jsme zvolili novou českou královnu krásy, Českou Miss 2011. Tou se díky diváckému hlasování stala osmnáctiletá blondýnka z Českých Budějovic Jitka Nováčková.

Ta bude také Českou republiku reprezentovat na prestižním mezinárodním klání Miss Universe. Českou Miss World 2011 se na základě rozhodnutí odborné poroty stala Denisa Domanská. Titul Česká Miss Earth 2011 získala dvaadvacetiletá Šárka Cojocarová ze Svobodných Heřmanic. Jak názvy obou titulů napovídají, jejich držitelky ziskem titulu obdržely právo reprezentovat na příslušných světových soutěžích, Miss World a Miss Earth.

Úvod slavnostního večera patřil úřadující České Miss 2010 Jitce Válkové, která zazpívala úvodní píseň Like a Virgin. Rok po své korunovaci tak dokázala, že Česká Miss není jen krásná, ale je to všestranná osobnost. Celým finálovým večerem provedla diváky v sále i diváky u televizních obrazovek zkušená moderátorská dvojice Dara Rolins a Petr Vondráček. Jejich výkon vdechl slavnostnímu večeru punc profesionality, originality i kvalitní zábavy. Nejprve jsme se seznámili se všemi finalistkami. S velkým ohlasem se setkaly adrenalinové medailonky, v nichž každá z finalistek musela absolvovat jednu, zcela netradiční zkušenost – zorbing, bunjee jumping, akrobacie v cirkusovém šapitó a mnohé další nebezpečné disciplíny. Vše s vtipem sobě vlastním komentoval moderátor Petr Vágner.

V rámci zajímavého doprovodného programu vystoupila performance DAE MEN, která předvedla zbrusu nové vystoupení, se kterým budou účinkovat v Las Vegas. Nechyběla ani kapela Toxique s excentrickou zpěvačkou Klárou Vytiskovou a charismatický zpěvák Richard Müller.

Nezapomenutelná byla i atraktivní módní show, jejímž vrcholem se bezpochyby staly večerní šaty z přehlídkové kolekce Oscar de la Renta, která podtrhuje něhu a ženskost. Během večera finalistky předvedly také netradiční modely sedmi českých mladých módních návrhářů.

Kromě hlavních ocenění bylo uděleno několik dílčích titulů.
Českou Miss Internet 2011 zvolenou na základě hlasování na serveru www.seznam.cz se stala Aneta Grabcová. Vyhlášena byla také Česká Miss posluchačů Frekvence 1 - dívkou s nejsympatičtějším hlasovým projevem se stala dívka s číslem 8 Lucie Klukavá.
Čtenáři populárního deníku Blesk si v letošním roce zvolili Terezu Dobrovou jako „Blesk Českou Miss čtenářů“. Velmi atraktivní byla Anketa o nejoblíbenější Miss v historii soutěže, ve které soutěžily všechny vítězky počínaje Ivanou Christovou, první novodobou Miss Československo a konče Jitkou Válkovou. Vítězkou této ankety se stala Monika Žídková, která si jako cenu odnesla nádherný prsten z luxusní šperkařské značky BOUCHERON Paris.

Kromě diváků měla během finále nenahraditelnou funkci odborná porota. V roli předsedkyně poroty se představila Dagmar Havlová, mezi jejími členy pak Jaro Slávik, Emanuelle Ridi, docent Měšťák nebo světoznámý kadeřník Franck Provost. Jak se již stalo dobrým zvykem, členem poroty České Miss je vždy také jedna světově proslulá VIP osobnost. V letošním roce to byl proslulý italský lyžař, Alberto Tomba. Ten obdržel z rukou ředitelky soutěže Michaely Maláčové hodnotný dar – hodinky Prim Tourbillon od společnosti MPM-Quality. Kromě slavného lyžaře se jako speciální hosté finále představili i další dva proslulí sportovci, belgická cyklistická legenda Eddy Merckx a český cyklokrosař Zdeněk Štybar.

Generálními partnery České Miss 2011 byly společnosti Allianz, Aquila Aqualinea, Central Group a Era.

Hlavním mediálním partnerem byla TV Prima, která finálový večer odvysílala v přímém přenosu.

Dalšími mediálními partnery jsou Blesk a Blesk pro ženy, Frekvence 1, seznam.cz, RAILREKLAM.

Oficiálními partnery České Miss 2011 jsou značky Eta, Eso a Renault. Hotelovými partnery pro rok 2011 byly Buddha-Bar Hotel Prague a Clarion Hotel.

Hlavními dárci cen pro vítězky budou Renomia, T-mobile a Esthé. O další ceny se postarají Fotolab.cz, Colin´s, Humanic, EFX Performance a Pure Platinum. Oficiálním kadeřnickým salónem je Franck Provost, oficiální plavky dodala Aquila Aqualinea, jako oficiální sekt zazáří Bohemia Sekt a dodavatelem korunek je společnost ŠENÝR Bijoux.

Autor fotografií: Daniel Güttner

 

 

 

Autor: Daniel Güttner (fotograf)
Další články ze sekce Fotoreporty
Datum: 29.03.2011

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

zpět Úvod / rubriky / FOTOREPORTY / Fotoreporty / Finále České Miss 2011 - část 2.

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 25. června 2019, svátek má Ivan.

Nejbližší akce:

30.10.2019
Cena za něžnost | Divadlo Na Maninách
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty