Spodní prádlo pro muže – jak vybrat partnerovi to správné?

Možná že i vy máte pocit, že na spodním prádle zas až tak nezáleží, hlavně pokud je čisté a bez vad. Opak je však pravdou. Muži mají velmi vyhraněný názor na to, jaké by jejich spodní prádlo mělo být. Pokud tedy partnerovi pořizujete nový kousek, prvně nakoukněte do šuplíku, co nosí nejraději. 

Pohodlí především

Je úsměvné, že zatímco muži na ženách preferují vyzývavé (a často velmi nepohodlné) spodní prádlo, sami dávají přednost co největšímu pohodlí. O tom svědčí i radikální pokles o pánské slipy, které byly velmi populární na začátku nového milénia. A je také jasné proč – slipy nemohou poskytnout volnost a komfort. Jak tedy partnerovi vybrat správné pánské spodní prádlo?

 

Volné trenýrky

Nejoblíbenějším spodním prádlem jsou dozajista pánské trenýrky. Poskytují totiž největší možnou volnost a pohodlí pro každodenní nošení. Nehodí se však pod každý typ oblečení – díky velkým přebytkům látky jsou absolutně nevhodné pro úzké džíny, které jsou v poslední době velmi moderní, nebo do společenských kalhot od pánského obleku. Vytvářely by totiž nevzhledné „boule“. Při výběru dejte pozor, ať vyberete správnou velikost. I volné trenýrky v menší velikosti by totiž mohly táhnout, vyhrnovat se či zařezávat se do míst, kde to rozhodně není příjemné. Vybírat můžete z mnoha různých barev, vzorů a designových řešení.

 

Kompromis mezi pohodlím a stylem

Pokud má váš muž v oblibě obtažené kalhoty, ideální volbou jsou pánské boxerky. Ty poskytují v rozkroku téměř stejnou volnost a svobodu jako trenýrky, avšak nohavičky jsou upnuté. Díky tomu se nemusíte vypořádávat s přebytky látky a boxerky se pod kalhotami úplně ztratí. Boxerky se také skvělé hodí pod džíny s nízkým pasem, protože mívají obvykle nižší gumu. Nehrozí tak, že by v nevhodnou dobu vylezly ven a způsobily tak faux pas.

 

A jak nakupujete prádlo pro svého partnera vy?

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 16.05.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Spodní prádlo pro muže – jak vybrat partnerovi to správné?

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty