Levné oblečení pro miminka, ale i značkové kojenecké oblečení naleznete na tinky.cz

Většina maminek si zakládá na hezkém a kvalitním oblečení pro své nejmenší ratolesti. Přiznejme si na rovinu, kdo by nechtěl, aby jeho dítě vypadalo dobře. Kvalitní a pěkné oblečení se však může prodražit. Přitom tato investice není úplně ideální, protože miminka rostou jako z vody a žádné hadříky moc dlouho neunosí. Proto může být příjemné najít zajímavou alternativu, abyste nemuseli vyhazovat zbytečné peníze za něco, co se pak nosí jen pár týdnů.

I v naší redakci jsme jednu možnost objevili. Tou je portál tinky.cz, kde seženete levné oblečení pro miminka, ale i krásné značkové kojenecké - overaly.

 

Levné i značkové kojenecké oblečení

V nabídce naleznete nejen levné zboží, ale i značkové kojenecké oblečení na své nejmenší andílky. Veškeré věci jsou navrženy tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám maminek i miminek. Oblečky jsou pohodlné, a zároveň v nich vaše ratolest bude vypadat skvěle. Vše je z kvalitních materiálů nezpůsobujících žádná podráždění, s dobrou prodyšností a funkčním střihem, který dětem dovolí dobře se pohybovat. Veškeré zboží vyniká i vlastním stylem a pestrostí.

Atestované materiály

Kojenecké oblečení je vyrobeno výhradně z atestovaných prvotřídních materiálů vhodných právě pro tento sortiment. Dobře sají, jsou příjemné na dotek a vhodné i pro děti s dermatologickými problémy.

Široká nabídka zboží pro kluky i holky

Na tinky.cz naleznete hezké a přitom levné oblečení pro holky i kluky. Od kompletní výbavy včetně čepiček, kombinéz, dupaček, bund, přes ponožky až po kojenecké - body a další sortiment. V nabídce jsou letní i zimní kousky všech možných vzorů a střihů i opravdu trendy kousky pro malé drsňáky.

 

Tinky.cz – vše pro dětský úsměv

Na portálu navíc naleznete spousty dalších věcí, které vám zpestří váš nákup. Od holandských dražeb, kde zažijete trochu napětí, až po věci, které usnadní minimalizaci nevhodných dárků systémem listu přání. Vše nakoupíte z pohodlí domova, a ještě můžete dostat zajímavé dárky.

 

Více na www.tinky.cz

 

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 16.05.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Levné oblečení pro miminka, ale i značkové kojenecké oblečení naleznete na tinky.cz

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. října 2018, svátek má Sabina.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2737 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty