Léto je tady – přivítejte ho v novém stylu!

Léto je obdobím plným svěžesti i nových začátků, všechno se probouzí, rozkvétá a hýří barvami. S touto krásnou roční dobou si děláme také pořádek ve svých domácnostech – smýčíme, čistíme, vyklízíme. Po „zásahu“ volá i náš šatník. 

Udělejte si pořádek

Vyházejte staré obnošené oblečení, které má ta nejlepší léta už dávno za sebou. Zbavte se i kousků, které již dlouho leží na úplném dně skříně. Ponechte jen pár základních věcí, které se budou dobře kombinovat a z nichž budete moci vytvořit spoustu zajímavých a slušivých outfitů. Šatník obohaťte také o pár nových kousků. Nesnažte se však slepě následovat módní trendy, které se neustále mění. Raději si udělejte radost něčím, co vám vydrží v šatníku déle než jednu sezónu.

 

Vraťte se do minulosti

K jaru a létu neodmyslitelně patří šaty, které krásně vyzdvihnou vaše smyslné křivky. Nezáleží na tom, jestli budou květované, barevné, volné, upnuté, krátké nebo delší, hlavně, aby byly pohodlné. Velké oblíbenosti se těší hlavně retro šaty, které patrně nikdy nevyjdou z módy, neustále se vrací a vrací a jejich kouzlu propadají celé generace. Díky jejich nadčasovosti je můžete s úspěchem nosit dlouhá léta. Chybu neuděláte s motivy, jako jsou puntíky, proužky či květiny, které vypadají velmi originálně a zároveň působí jemně, něžně a žensky.

 

Vylaďte se do dokonalosti

S letním obdobím přichází čas také na výměnu doplňků. Šály a čepice odložte na dno skříně a dejte větší prostor šperkům. Náušnice, náramky, řetízky či prsteny krásně oživí každý outfit a dotáhnou ho do dokonalosti. Toužíte-li po výjimečnosti, pak vsaďte třeba na originální a praktické náramky přežití, které jsou jedinečné svým vzhledem i barvou. Tyto zlatavé kousky nechyběly už ve šperkovnicích našich babiček a dnes prožívají doslova renesanci.

Univerzálním doplňkem jak na každodenní nošení, tak i na slavnostnější příležitosti, jsou potom náramky z polodrahokamů. Zamilujete si jen nejen pro jejich neotřelý vzhled, ale i magické vlastnosti. „Přičarovat“ údajně dovedou dobrou náladu, pozitivní energii, optimismus i radost. Tedy aspekty, které k létu neodmyslitelně patří. Vyzkoušíte, jestli opravdu fungují?

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 17.05.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Léto je tady – přivítejte ho v novém stylu!

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 22. ledna 2019, svátek má Slavomír.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty