Jaké materiály jsou nejvhodnější pro dětské povlečení?

Povlečení je součástí každé domácnosti. Vybíráme si kvalitní materiály a nejmodernější designy, které nám hezky ladí do našeho interiéru. Většinou máme jasnou představu o povlečení, které si chceme pořídit do své ložnice. Ale jak postupovat při výběru kvalitního dětského povlečení?

Pro své děti chceme vždy jen to nejlepší. S velkou pečlivostí jim vybíráme vše pro jejich život. Od stravy, oblečení, koníčků a spousty dalších věcí. Snažíme se jim vytvářet prostor, ve kterém se cítí dobře. Se stejnou pečlivostí bychom jim měli vybírat i povlečení, ve kterém budou trávit spousty času.

Jak povlečení vybírat?

V první řadě se zaměřte na kvalitní materiály. Dítěti musí být příjemné nejen na dotek, ale také po vizuální stránce. Děti jsou vnímavější než dospělí, a tak musí dětské povlečení lahodit jejich oku. Mělo by vytvářet příjemnou a uklidňující atmosféru, ve které se bude dítě cítit dobře a spokojeně.

Materiály nesmí být hlavně nepříjemné. Neměly by „kousat“, být příliš tvrdé, drsné nebo studené. Dětské povlečení by mělo být savé, prodyšné a ze zdravotně nezávadných materiálů, aby nevyvolávalo vyrážky a ekzémy. Nejvhodnějším materiálem je 100% bavlna a dále pak krepové, flanelové nebo froté materiály.

Velikost dětského povlečení

Při výběru nezapomínejte na různé velikosti postelí a postýlek vašich dětí, abyste předešli případným zbytečným reklamacím. Portály nabízí nejen dětské povlečení pro velké postele, ale také pro malé postýlky.

Motivy na dětském povlečení

Děti vnímají obrázky, vzory a hlavně barvu povlečení. Je proto velmi důležité, aby chodili spát do peřin v jejich oblíbené barvě, je to tak dobré pro jejich psychiku. Velmi populární jsou dnes pohádkové postavičky, oblíbení hrdinové dětských seriálů, různá roztomilá zvířátka ze ZOO nebo povlečení Ledové království pro malé děti. U větších dětí volte motivy raději po domluvě, abyste vaše dítě spíše nezklamali.

Doporučujeme se podívat na velmi pestrou nabídku e-shopu rodinnebaleni.cz, kde naleznete spousty variant a motivů dětského povlečení i do vaší domácnosti.

 

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 06.02.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Nejkrásnější letuška
exkluzivní party v Hangar Baru

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Jaké materiály jsou nejvhodnější pro dětské povlečení?

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 20. listopadu 2017, svátek má Nikola.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2503 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty