Jak se vtipně obléct, abyste zaujali své okolí

Móda má tisíce podob a záleží jen na nás, co se prostřednictvím oblečení rozhodneme vyjádřit. Každý si však cení smyslu pro humor a uvolněnou atmosféru. Vtipné oblečení je skvělý způsob, jak zaujmout a pobavit i přesto, že jste možná introverti. Život je dost těžký na to, abychom nevyužili každé příležitosti podpořit dobrou náladu. Jdete do toho s námi? 

Jednoduchý dárek pro muže

Milé ženky, přiznejte se – občas musíte opravdu dlouho přemýšlet, co koupíte svému milovanému muži jako dárek. Nemusí jít o partnera, složité je to někdy s otcem, synem, švagrem či rodinným přítelem.

Spojte praktický kousek do šatníku s myšlenkou na míru ušitou pro obdarovaného – dnes už jednoduše najdete vtipná trička pro každého muže. Pro pivaře, milovníky aut, programátory, ale i pro takové, kteří rádi tvrdí, že jim šéfuje vlastní žena. Vzpomeňte si na jeho oblíbené oblečení, někteří pánové totiž více ocení menší ironický nápis, zatímco jiným nebude vadit výrazný obrázek přes celou hruď.

Jak se vtipně obléct, abyste zaujali své okolí 

Láska okořeněná smíchem

Pokud vám to doma klape a nebojíte se vystřelit si ze sebe, sáhněte po legračných párových mikinách. Dáte světu najevo, že patříte k sobě nebo se můžete navzájem pomocí krátké věty dobírat. Oblečení, za kterým se skrývá nějaký příběh, se časem stane nejoblíbenějším, proto se vyplatí investovat do takového, které vám bude připomínat milovanou osobu.

Další sférou partnerského oblečení, na které se můžete vyřádit, jsou ponožky. Už to není jen o tom, že se na návštěvě vyzujete, mnozí lidé je hrdě nosí spolu s kratšími kalhotami a klidně i do práce. Mohou být vybírány podle povolání, oblíbeného jídla nebo podle hobby.

Jak se vtipně obléct, abyste zaujali své okolí 

Dětské outfity

Naše ratolesti nás nejvíce pobaví svými hláškami. Veselé výmysly jim přitom můžeme jednoduše přenést na jakýkoli kousek oblečení, například pomocí tiskárny a nažehlovaček, nebo pomocí profesionálního potisku. S humorem je nejlepší začínat v útlém věku, proto první vtipné body můžete přinést už kamarádce nebo sestře do porodnici.

Nejvíce nás baví kontrast mezi dospěláckými výrazy, které oblékáme na nejmenší. Ironické komentáře na adresu lidí, kteří si dítě poohlížejí a (ne)patřičně komentují jeho tučná líčka nebo chování jeho rodičů, jsou již klasikou. Starší děti ocení i nevinné narážky na to, jak moc „mají rádi“ školu nebo domácí úkoly.

Jak se vtipně obléct, abyste zaujali své okolí 

Hipsterský kousek pro babičku

Starší členové rodiny mají někdy pocit, že generaci mladých lidí už ani pořádně nerozumí. Humor opět nabízí prostor pro vzájemné pochopení. Vzory a odkazy mohou být i v tomto případě nápadné, ale dejte si při výběru záležet na tom, aby byly slušné a laskavé, raději než ironické. Možná díky tomu babička vyvětrá nové tričko i na cestě do obchodu, a nejen doma v kuchyni. Nebo si vezme hřejivou čepici hrdě i na procházku do města.

Jak se vtipně obléct, abyste zaujali své okolí 

Domácí mazlíčci

Po oblečení pro domácí mazlíčky obvykle sáhneme z praktických důvodů. Některá plemena psů bez něj nemohou v chladnějších dnech vystrčit čenich z domu. Kromě této funkce mohou přinést i zábavu, například v podobě oblečení, ze kterého odstávají malé ruce. Spolu s předními tlapkami tak pejsek vypadá jako kráčející superman nebo Santa Claus.

Na výběr máte mnoho outfitů, díky kterým stačí jedno krátké video a z vašeho domácího mazlíčka se stane hvězda – minimálně ve vaší rodině. Pokud s ním plánujete fotografie, například na svatbě, na dovolené nebo na vánoční pozdravy, můžete vsadit na čelenky s parůžky, květinami nebo na sluneční brýle. V kombinaci s vážným výrazem pejska se nedokážeme ubránit smíchu. A o to vlastně celou dobu jde.

 

 

Zdroj foto: EmbiShop.cz, Pixabay.com

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 22.05.2022

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Jak se vtipně obléct, abyste zaujali své okolí

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: Haftaňan a tři mušteriéři

Kalendář akcí

Dnes je 4. července 2022, svátek má Prokop.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte dovolenou?

Celkem hlasovalo 5694 lidí.

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: