Hodinky jako nadčasový šperk

Chcete si alespoň jednou v životě koupit opravdu drahý a výjimečný doplněk, který vás bude skutečně zdobit? Pak by luxusní hodinky mohly být tou pravou volbou.

Ptáte se proč? Vzhledově propracované hodinky z těch nejkvalitnějších materiálů lze považovat za nádherný šperk. Šperk, který zdobí nejen ruce žen, ale také mužů. Navíc se nemusíte obávat, že by tento doplněk vyšel někdy z módy a zároveň jím můžete doplnit jakýkoliv outfit. S ním zkrátka nikdy nešlápnete vedle.

Proto se vám vyplatí do kvality a designu investovat i vyšší částku.

Na co se při výběru zaměřit?

Ne nadarmo je Švýcarsko zemí, která je s výrobou hodinek úzce spjata. Jejich výrobky se mohly vždy pyšnit tou nejlepší kvalitou, přesností strojků i nezbytnou elegancí. Sáhnete-li tedy po švýcarských hodinkách, neuděláte chybu. Mezi výrobce těch nejluxusnějších kousků patří dále značky jako Parmigiani, Corum, Zenith či Chopard. Kvalitní hodinky poznáte také podle toho, že se mohou pyšnit téměř nerozbitným sklíčkem, jež je vyrobeno z tvrdého materiálu, safíru. Safírové sklo nepoškrábete, nezničíte a i po desítkách let bude vypadat stále jako nové. Kromě safíru bývají hodinky osázeny i dalšími drahými kameny a na jejich výrobu se používají drahé kovy typu růžového zlata či platiny.

Jachtařské nebo raději retro?

Pánské hodinky nabízí několik odlišných stylů provedení a zaleží pouze na budoucím majiteli, zda dává přednost spíše elegantnímu či retro stylu. V nabídce jsou specializované jachtařské, letecké i potápěčské hodinky, jejichž vzhled je do značné míry ovlivněn jejich specializovanou funkcí. Naopak hodinky s diamantovým číselníkem okouzlí každou ženu. Dámské hodiny se neliší až tak funkcí, spíše vzhledem, tvarem a velikostí ciferníku, případně barevným provedením. Ceny pánských i dámských luxusních hodinek se pohybují v řádu deseti až statisíců korun. 

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 10.02.2019

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Hodinky jako nadčasový šperk

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 21. února 2019, svátek má Lenka.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty