Džínový outfit jako poslední trend módy

/

Móda sice v překladu znamená pravidlo nebo předpis, ale přitom není nutné brát to tolik vážně. Módní diktát sice v naší společnosti přetrvává a celebrity a přední módní návrháři určují, co je letos v módě a co ne, ale když je někdo neposlouchá, do pekel se neřítí. Sice by se mohlo zdát, že pro klasickou normální ženu by takové každoroční střídání trendů mohlo být finančně náročné, ale pravdou je, že všechna ta tzv. móda a trendy se neustále opakují, proto není zase tak těžké držet krok a mít ve skříni stále něco z toho, co je právě teď hitem sezóny. 

A stejně tak je tomu i letos, neboť aktuálně jsou v módě džínové bundičky. Styl, ke kterému se letos budou řadit, je něžný a dívčí, ale slušet bude i ženám. Džínové bundičky jsou kouskem, který zkrátka a jednoduše nikdy nevyjde z módy – parádu v nich dělaly už naše maminky, v některých případech dokonce i babičky, takže proč do nich nevplout taky?  

Džínové bundy a bílá 

Jak již bylo řečeno, pro rok 2017 je důležitá něžnost a přirozenost. Prim hrají zmiňované džínové bundy, které doplňují bíle laděné komplety. Dříve měly drsnější kontext, nyní ale nejvíce vyniknou v kombinaci s delší bílou sukní a jednoduchým tričkem ve světlé barvě. Abyste se odlišila, můžete si vybrat tričko se zajímavým nápisem nebo obrázkem, který samozřejmě bude korespondovat se zbytkem vašeho oblečení. Móda dále diktuje prostou obuv, nejlépe nějaké baleríny nebo sandálky, které jsou příjemně vzdušné a přitom dobře vypadají. 

Díky takto jednoduchému outfitu lze naopak udělat výraznější líčení, kde hlavním aspektem bude rtěnka výraznějšího odstínu. Jako účes postačí volně spletený cop nebo pokud chcete, tak si do vlasů můžete zaplést umělé květiny. Na uložení věcí je vhodná opět jemně zbarvená kabelka, která nebude narušovat celkový dojem. Jelikož letošní jarní a letní móda je prostá a přirozená, není příliš těžké sehnat jednotlivé komponenty.

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 10.06.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Džínový outfit jako poslední trend módy

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 28. května 2018, svátek má Vilém.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2717 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty