Dámské peněženky, které se právě nosí

I když se naše platební zvyky mění a mnohdy již platíme přímo mobilním telefonem, peněženky stále potřebujeme a nejspíš je i navždy potřebovat budeme. Vždy se hodí mít po ruce hotovost, karty i jinak než jen elektronicky uloženy v mobilním telefonu, dokonce z času na čas potřebujeme sáhnout i po mincích. Nevzdávejte to tedy s peněženkou a pořiďte si módní dámské peněženky. Jde o krásky do našich kabelek, bez kterých se obvykle nehneme ani na krok.

Jaké dámské peněženky se aktuálně nosí? Možností, jak vypadá módní peněženka, je hned několik. Dámské peněženky bývají svým designem poměrně variabilní, přesto lze najít módní linie, které zrovna nyní preferujeme a zejména které nám „vnutil“ módní průmysl. A my jsme si je vnutit s nadšením nechaly. A proč taky ne!

Lesk je téměř nutnost

Velkým hitem jsou dámské peněženky s vysokým leskem. Mohou to být černé krásky z lakované kůže, ale též z jiných syntetických materiálů. Lesk však vypadá impozantně i v jiných barvách. Standardem u dámských peněženek je červená nebo tmavě fialová barva. Nově však peněženková móda přišla na chuť i zelené. Ale leskem to pořád končit nemusí. Ten si totiž skvěle rozumí i s reliéfy. Ať již jde o tradiční napodobování krokodýlí kůže, či různé ornamentální, florální a další vzory.

Kůže není přežitek

Dejte přednost přírodnímu materiálu. Dámské kožené peněženky vynikají kvalitou a vyplatí se do nich investovat. Zapomeňte na všechny veganské poučky. Výrobky z kůže naopak přispívají trvalé udržitelnosti. Peněženka z kůže nepoškozuje životní prostředí. Navíc je ekologická i svojí extrémně dlouhou životností. Je krásnou i po mnoha letech, protože umí stárnout do krásy.

Zipy se nosí

Stěží najdete praktičtější a současně bezpečnější zapínaní peněženky, než je zip. Dámské peněženky na zip skvěle chrání její obsah. Peněženka se náhodně nerozepne, těžce přístupnou je i pro „nenechavé“ ruce případných kapsářů. Právě tyto peněženky umí nabídnou benefit navíc – poskytnou azyl i našemu mobilnímu telefonu. Často mají přímo implementovanou kapsu na mobilní telefon, nebo se nám do této peněženky mobil prostě bez problémů a rizika poškození vejde i bez speciální kapsy.

Noste je na poutku

Velkým hitem jsou peněženky s poutkem. Připomínají pánské etue, ale nevzhledně přes zápěstí bychom je jako dámy nosit neměly. Za poutko je však držet můžeme standardně v ruce. Právě tyto peněženky velice často suplují i listové kabelky. Zkuste takovou malou proměnu. Do práce s taškou, v ní peněženka, pak si rychle přehoďte místo tenisek lodičky, nahoďte trochu make-upu a vytáhněte peněženku, kterou použijete jako psaníčko. A dokonalá proměna je na světě.

 

Nadchněte se pro peněženky s ručně malovanými motivy

Kabelky Cavaldi s ručně malovanými pestrými obrázky jsou velkým hitem. Praktické peněženky skvěle vypadají a rychle si je zamilujete. Jde rovněž o peněženky, které se hodí jako hezký dárek. Vypadají neotřele, hravě a stylově.

Vsaďte na dobrou značku

Pierre Cardin je příkladem módního designéra, který se nebál propůjčovat své jméno různým módním doplňkům. Taktéž peněženky pod značkou tohoto fashion designéra bývají velkým hitem. Ten nás sice letos ve věku úctyhodných 98 let opustil, jeho značka však bude pokračovat. Takže pokud hledáte značkovou peněženku za rozumnou cenu, je tady Pierre Cardin.

Malé nebo velké dámské peněženky?

Tak o tom trendy nic neříkají. Záleží na vás, co od peněženky očekáváte. Některé ženy dnes nosí peníze v mincovníku, a to i ty papírové. Platební karty mají nahrané do mobilního telefonu, ev. je nosí v pouzdru na telefon. Přesto všechno je peněženka praktičtější a záleží na vás, jestli zvolíte prostorné velké dámské peněženky, nebo zůstanete u těch menších. Kvalitní peněženky koupíte v e-shopu Penezenky-ahal.cz.

 

 

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 20.01.2021

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Dámské peněženky, které se právě nosí

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. února 2021, svátek má Liliana.

Nejbližší akce:

12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: