Co je trendem v oblasti spaní, pokud jde o oblečení

Že je spánek důležitý, to ví každé malé dítě. Toto rozebírat nebudeme. Zaměříme se na to, v čem všem můžete spát. A to tím směrem, že se podíváme na současné zajímavé trendy, které v tomto segmentu oblečení dominují. Některé vás skutečně překvapí.

Noční košile

Možná si říkáte, že se nejedná o nic výjimečného a že noční košile jsou něčím zcela klasickým a tradičním. Pokud jde o dámské provedení, tak skutečně ano. My ale mluvíme o provedením jiném. Jsou to stylové pánské noční košile. Zde už i vy musíte jasně potvrdit, že jde o něco nového. Pokud se máme podívat na celkovou oblibu, je třeba říci, že si je řada mužů pochvaluje. Důvodů je celkem dost. Když se podíváme na ty hlavní, tak sem zaručeně patří:

·         Zajímavý moderní vzhled

·         Příjemné materiály

·         Maximální pohodlnost při spaní

 

Overaly

Ty nemusí být jenom součástí klasického šatníku. Je mnoho žen, které jim v posledních letech doslova přišlo na chuť a které je pravidelně nosí ve volném čase. Overal však není nutné mít jenom jako variantu klasického outfitu, podívejme se i na levné overaly na spaní. Ty jsou naší druhou ukázkou toho, co se dostává do popředí a co se stává velmi oblíbené. I zde na to má vliv hlavně pohodlnost. Zapomínat však nesmíme ani na praktickou vlastnost. Když máte na sobě overal z kvalitního materiálu, příjemně vás zahřeje.

 

Boxerky

Jedná se o typ spodního prádla, který je znám hlavně z mužských šatních skříní. A není nic výjimečného, že v nich muži také pravidelně spí. Jenom v nich. V horkých dnech není nic lepšího. Nutno ale říci, že jsou i oblečením na spaní, které začínají vyhledávat i mnohé ženy. Boxerky totiž existují již v dámském provedení. A to odpovídá požadavkům nejenom samotným střihem, ale i zajímavým designem. I zde platí, že pokud je cílem spíše volnost, a pohodlnost během horkých nocí, sama zjistíte, že není nic lepšího.

 

Autor: redakce
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 01.03.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Co je trendem v oblasti spaní, pokud jde o oblečení

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty