Češi loni utratili na internetu přes 100 miliard korun, mezi jejich nákupy nechybí ani šperky

Čím dál více peněz se v České republice utrácí na internetu. V loňském roce tato částka přesáhla už 100 miliard korun a v letošním roce se počítá s ještě vyšší částkou. Může za to zlepšující se nabídka produktů, dobré ceny zboží a stále se zlepšující servis, který je prodávajícími firmami nabízen. Zákonná garance možnosti vrácení zboží i bez udání důvodu ještě více podporuje důvěru zákazníků v zavedené e-shopy.

Další „vodou na mlýn“ online prodejů jsou doplňkové služby jako doprava zdarma a bonusy v podobě dárků k nákupům. Rozšiřuje se i sortiment, který je poptáván. Lidé už neutrácejí jen za klasické internetové produkty, ale daří se i oblečení, potravinám, nábytku, hodinkám a šperkům.

A právě na šperky bychom se dnes rádi zaměřili. Sdělíme i doporučíme vám, jaké zboží můžete sehnat a kde nakoupíte ty nejhezčí kousky za příznivé ceny. Zlatnictví online může být řešením i pro vás, hledáte-li vhodný dárek pro své blízké, nebo dokonce pro svou velkou lásku.

Nákupům šperků se na internetu daří

Stříbrné i zlaté šperky jsou jedním z velmi žádaného zboží i na internetu. Jejich široká a rozmanitá nabídka válcuje klasické kamenné obchody a lidé je začínají čím dál častěji nakupovat právě online. Mezi nejoblíbenější produkty patří například prstýnky, náušnice, řetízky, přívěsky a náramky. Největší zájem je o šperky ze stříbra. 

Jak šperkařský skvost vzniká

Jako u jiných uměleckých děl i u šperků vše začíná představou umělce-designera, která se mu zrodila v hlavě. Tu pak přenese ze své mysli na papír a vytvoří první náhledovou skicu budoucího skvostu. Tento prvotní koncept se přenese do počítače a pomocí programů se mu vtiskne první reálnější trojrozměrná podoba. Šperk se rozpracuje do těch nejmenších detailů, aby mohl být zhmotněn v rukou šperkaře. Konečný design ještě dořeší návrhář společně s řemeslníkem, aby všechny jeho představy byly realizovatelné. Toto je jen první část realizace, než se výrobek dostane až k vám.

 

Internetový obchod se šperky

A kde můžete sehnat ty nejkrásnější šperky pro radost vašich blízkých? Širokou nabídku kvalitních produktů za ty nejlepší ceny naleznete v online zlatnictví Scarabella, kde si vybere opravdu každý.

Přesvědčte se o tom i vy na www.scarabella.net.

 

 

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 30.07.2017

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Češi loni utratili na internetu přes 100 miliard korun, mezi jejich nákupy nechybí ani šperky

Aktuální číslo:
číslo 2

Kalendář akcí

Dnes je 28. května 2018, svátek má Vilém.

Nejbližší akce:

>>> další akce

Anketa

Kde letos strávíte Vaši dovolenou?

Celkem hlasovalo 2717 lidí.

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍ PLÁŽE
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty