4 prohřešky při nošení podprsenky

Je jenom velmi malé procento žen, které vyrážejí do společnosti bez podprsenky. Ty se staly každodenní a samozřejmou součástí současného outfitu. Potvrzují to i prodejci. Například o sortiment z webu www.moje-pradlo.cz/podprsenky je podle jeho provozovatele stále větší zájem. Druhým dechem dodává, že mnoha zákaznicím je nutné radit, jak podprsenku správně nosit. Jaké jsou hlavní prohřešky?

Zařezávání ramínek

Máte podprsenku, u které se vám do oblasti vašich ramen výrazně zařezávají ramínka? Je to velká chyba. Jak s ohledem na zdraví, jelikož ramínka zanechají silné otlaky, tak s ohledem ne estetiku. Příliš zařízlá ramínka rozhodně nevypadají nijak dobře. Naopak ukazují na ženu, která si buď koupila podprsenku špatné velikosti, nebo velikost ramínek nedokáže správně nastavit. 

Nesprávné umístění kostic

Tento problém při nošení podprsenky lze eliminovat velmi jednoduše. Tak, že si koupíte variantu, která kostice nemá. Pokud nechcete jít touto cestou, zaměřte se jak při samotném výběru, tak i při následném nošení na to, aby dobře seděla. Konkrétně je velkou chybou to, když kostice leží na vašem ňadru. Nejenom, že to může být celkem nepříjemné, ale problém je to i z důvodu, že podprsenka v dané oblasti velmi nevzhledné záhyby.

 

Nošení špatné velikosti

Když se podíváme na statistiky, má většina žen problém s tím, že si často kupují větší podprsenky, než je jejich správná velikost. Poté je zde i problém číslo dvě. Nošení příliš malých podprsenek. I to je velký prohřešek, hlavně z hlediska estetického. Proč?

·         Prsa přetékají z horních košíčků

·         Prsa vypadávají spodem

·         Kostice správně nedoléhají

Mnoho žen dělá tuto chybu dokonce záměrně, a to s cílem zdůraznit svůj dekolt. Vy buďte chytřejší a noste jenom správné velikosti. Když budete chtít oblast vašich ňader zvýraznit, vsaďte raději na push-up podprsenky, které jsou mnohem lepší volbou, než menší velikost. Dokonale sedí a přitom docílíte toho, čeho chcete.

 

Vysoko umístěná zadní část

Navlékněte si podprsenku, postavte se k zrcadlu a pomalu se otáčejte kolem dokola. Mezitím se stále pozorujte. A co byste měla vidět? Porovnejte to, v jaké výšce se nachází přední část podprsenky, tedy košíčky, a v jaký výšce se nachází ta zadní. Tedy zapínání. Pokud je vše v rovině, nebo je zapínání níže, je vše v pořádku. Nastat ale může i situace, kdy je výše zadní část. A to je další s prohřešků, na které je třeba dát si pozor. Pod tričkem, nebo podobným oblečením to nemusí být zase až tak markantní. Když si však berete letní šaty nebo tílko, doporučujeme se na tento fakt zaměřit.

 

Autor: Jolana Holáňová (redaktorka)
Další články ze sekce MÓDA / LUXURYHOUSE
Datum: 23.01.2018

 
 

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

LUXURYHOUSE
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / 4 prohřešky při nošení podprsenky

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

Kalendář akcí

Dnes je 23. ledna 2019, svátek má Zdeněk.

Nejbližší akce:

>>> další akce

MENHOUSE.cz
luxusní pánský portál

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
...ty nejkrásnější pláže a destinace

LUXURYHOUSE
nový lifestylový časopis

CARSHOUSE
Vše o luxusních autech... A nejen o nich

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolanem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty