Simona Krainová ohlásila třetí ročník soutěže Czechoslovak TopModel

V pražském hotelu andelʼs Hotel Prague se včera uskutečnila tisková konference k zahájení třetího ročníku soutěže Czechoslovak TopModel. Ředitelka soutěže Simona Krainová uvedla, že online registrace byly s předstihem spuštěny už na začátku dubna.

A velmi nás těší, že už za těchto pár týdnů vidíme značný zájem o soutěž,“ uvedla Krainová. „Mám radost pokaždé, když mohu dívkám předat něco ze svých zkušeností a když vidím, jak jim práce na sobě zvedá sebevědomí. A úspěchy vítězek a finalistek z obou předchozích ročníků mluví samy za sebe. Naprostá většina z nich už úspěšně pracovala nebo pracuje v zahraničí,“ dodala Krainová.

Modelingová soutěž během předchozích dvou let přinesla agentuře Czechoslovak Models celkem více než 50 nových tváří. „Oba uplynulé ročníky hodnotíme velmi pozitivně. Spolupracujeme s předními světovými agenturami, jejichž zástupci tvoří odbornou porotu, a máme na dívky výborné ohlasy právě od agentů z Paříže, Milána, Londýna, Tokia, Mnichova a dalších,“ uvedla Krainová.

Mítinku se zúčastnila také úřadující vítězka, osmnáctiletá Nikola Krůželová z Valašských Klobouk. Ta záhy po výhře v soutěži na konci minulého roku natočila módní video po boku Leoše Mareše.

Czechoslovak TopModel letos s castingy opět zavítá do jedenácti měst. Roadshow bude zahájena 11. září v Bratislavě, dále navštíví Hradec Králové (16. 9.), Liberec (18. 9.), Jihlavu (22. 9.), Karlovy Vary (30. 9.), Plzeň (3. 10.), Ostravu (6. 10.), Olomouc (7. 10.), Brno (8. 10.), České Budějovice (14. 10.) a poslední casting se uskuteční 19. října v pražské Galerii Harfa. Semifinále se odehraje 23. října a finále je plánováno na konec listopadu. Castingy budou podpořeny kampaněmi u mediálních partnerů a venkovní reklamou.

Současně s vyhlášením průběhu letošních castingů byla ohlášena také třístranná spolupráce největšího českého internetového obchodu MALL.CZ, konkrétně divize značkového oblečení MALL.CZ Fashion Brands, talentované módní návrhářky Ivy Burkertové pracující pod značkou Odivi a soutěže Czechoslovak TopModel. Předmětem spolupráce je módní minikolekce, která bude v prodeji během letních prázdnin.

Kromě MALL.CZ Fashion Brands a značky Odivi jsou partnery letošního ročníku také dekorativní kosmetika Max Factor, profesionální vlasová kosmetika Wella Professionals, oblíbená péče o pleť Olay a originální londýnské čaje Bubbleology. O ubytování finalistek, zahraničních porotců a zajištění tiskové konference se stará andel´s Hotel Prague, zatímco na Slovensku je hotelovým partnerem Mercure Bratislava Centrum.

Autor: M. Vaněk | Luxuryhouse.cz
Další články ze sekce Modelky a osobnosti
Datum: 05.05.2015

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Modelky a osobnosti / Simona Krainová ohlásila třetí ročník soutěže Czechoslovak TopModel

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. února 2021, svátek má Liliana.

Nejbližší akce:

12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: