Julia Skalozub – ukrajinská fotografka žijící v Čechách

Není to tak dlouho, co se Julia chopila fotoaparátu a úspěchy na sebe nenechaly čekat. Věřte, nevěřte, tomuto řemeslu se věnuje teprve dva roky a už sklízí úspěchy nejen na ukrajinském, ale i mezinárodním poli. Mnoho fanoušků si získala i zde, kde se natrvalo usadila.

Ve vodách české konkurence na sebe upozornila především loňskou výstavou v Galerii Jakubská na téma ,,Křehká krása žen“, která sklidila velký úspěch. Mezi ty další patří expozice International Photographic competition ,,Women&Men“ Piran/Slovinsko a C. P. N. O. International Exhibition of Photography 2010 Macau/Čína, kde jsou v současné době umístěny její fotografie. Dále se Julia připravuje na výstavu v Kyjevě s názvem ,,Sexdrive“ pod patronátem čsp. EGO, která bude slavnostně zahájena dne 14. 2. 2011. Právě časopisy EGO a XXL jsou jedněmi z těch, jež měly tu čest hostit sérii jména Skalozub. Dalším významným úspěchem je ocenění Gold Medal salon and Bronze Medal FIAP at Internationa Salon lf Art Photography ,,With Love to Women“ 2010.

Nejnovějším dílkem je fotostory s mladou českou modelkou Terezou Krnošovou, právě pro zmíněný čsp. XXL, který nyní vyšel na Ukrajině. Hlavní tématikou je mladá krásná žena, která se postupně mění v tzv. ,,kancelářskou krysu“ – lehce frigidní, upjatá, s přísným pohledem, navenek drsná, uvnitř křehká. Poselstvím fotostory je poodhalit vnitřní krásu a sexappeal žen, které svazuje těsný kostým a upjaté chování všedního pracovního dne. Pánové, ruku na srdce, už jste se někdy zamysleli nad tím, co se ukrývá pod fádním tmavým kostýmkem a lookem zbloudilé profesorky? Pokud ne, právě fotostory Julie vám otevře oči!

Mimo focení a projektů v rámci zakázek pro mezinárodní a české tituly, chystá Julia několik vlastních projektů od kalendářů, až po výstavy. Tu hlavní připravuje již nyní – jedná se o charitativní projekt VIP osobností ve spojitosti s tématikou ochrany zvířat, kterým fotografka zakončí sezónu 2011. Dále se věnuje vlastnímu módnímu portálu www.fashionfocus.cz, který publikuje prozatím v ruštině, nicméně českým fanouškům je přístupný např. pomocí Google překladače (automaticky překládá celé stránky). V rámci práce na portále vydává Julia také vlastní časopis Fashion Focus – zatím v elektronické podobě, avšak tištěná česká verze na sebe nenechá dlouho čekat!

Osobitý styl Julie je nepojmenovatelný! Jedná se o umělecké lehké akty, které mají však pramálo společného s klasickou erotikou. Julia má navíc jednu zásadu – žádnou modelku nefotí dvakrát, čímž zachovává jedinečnost své práce, proto je stále otevřené pole novým nadějným tvářím, kadeřníkům a vizážistům, kteří mají tu možnost představit svoji práci a získat tak cenné fotografie pro své portfolio formou TFP. Stálý team naopak tvoří Juliina pravá ruka a nepostradatelná opora – manžel Igor, jenž skvělým způsobem zpracovává videa z backstage věnovaná právě fanouškům a managerka Erika Daňková zajišťující propagaci/PR a realizaci projektů mladé umělkyně.


Erika Daňková
www.juliasvision.com

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce Modelky a osobnosti
Datum: 13.02.2011

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Modelky a osobnosti / Julia Skalozub – ukrajinská fotografka žijící v Čechách

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. února 2021, svátek má Liliana.

Nejbližší akce:

12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: