Česká Miss Gabriela Kratochvílová zářila na Miss Universe 2013

V sobotu 9. listopadu se historicky poprvé odehrálo velké finále světové soutěže krásy Miss Universe v Moskvě. O korunku se v Crocus City Hall ucházelo 86 krásek z celého světa. Českou republiku v této velké konkurenci reprezentovala Česká Miss Gabriela Kratochvílová.

„Finálový večer a celý pobyt na soutěži v Moskvě byl pro mě jedním z největších zážitků v životě. Byla to práce a velmi cenná zkušenost Uspěla jsem především sama u sebe, ale raduji se také ze získaného titulu BOND GIRL. Splnil se mi sen, podívala jsem se do Ruska a poznala mnoho nových kamarádek. Děkuji všem za podporu, kterou mi během mého pobytu v Moskvě věnovali a samozřejmě také Beatě Rajské za úžasnou garderobu, Šenýr Bijoux za nádherné šperky, které mi pomohly zářit,“ komentuje Gabriela svůj úspěch a dodává: „Je to právě rok, co jsem uspěla na castingu v Jihlavě a děkuji České Miss za neuvěřitelný rok a za šanci, kterou jsem dostala.“

Gabriela však neodjíždí z ruské metropole s prázdnou, odváží si šerpu a titul Bond Girl, který získala díky divákům Yamamay Swimsuit Competition na Fashion Week.

Body krátkovlasá Gabriela, kterou nebylo možné na akcích v rámci soutěže přehlédnout, sbírala před soutěží i v jejím průběhu také na  mnoha fanouškovských stránkách, kde se umisťovala na vysokých příčkách. Podle reakcí blogerů Miss Universe si česká kráska získala všechny svojí přirozeností, otevřeností a šarmem. Svůj pohybový talent mohla ukázat ve velkém finále při tanečních číslech, kde ji choreografka umisťovala do přední řady.

Finálovému večeru předcházely tři týdny focení, zkoušek a účasti na akcích. Gabriela si prohlédla Moskvu, vhazovala buly při zápase KHL a přinesla tak štěstí týmu HC Lev Praha. Navštívila dětskou nemocnici a byla vybrána mezi 10 finalistek, které se s úřadující Miss Universe Olivií Culpo účastnily večeře ve vyhlášené restauraci NOBU. Jako národní dar přivezla do Ruska náhrdelník od společnosti Šenýr Bijoux v národních barvách, který byl vydražen na charitativní aukci. Svým soupeřkám v soutěži přivezla přívěsky od společnosti Šenýr Bijoux ve tvaru srdíčka pro štěstí.

„Gabrielin výkon jsme po celou dobu sledovali a děkujeme jí za skvělou reprezentaci České Miss a České republiky. Těšíme na Gabrielin návrat a její účast na castinzích 10. ročníku České Miss, které startují už 23. listopadu“, říká Jitka Bělušová, výkonná ředitelka agentury M Marketing, která je držitelem licence soutěže Miss Universe v České republice

Titul Miss Universe 2013 si z Moskvy odváží Maria Gabriela Isler z Venezuely.

 

 

Miss Universe je mezinárodní soutěž krásy konaná každoročně od roku 1952. Pořádá ji Miss Universe Organization, která sídlí v New Yorku a jejími spoluvlastníky jsou televizní stanice NBC a Donald Trump.

Gabriela Kratochvílová se narodila 11. února 1990 v Chotěboři. Tam také vystudovala osmileté gymnázium, poté studovala na Vysoké škole hotelové bakalářský obor Hotel Management. Letos druhým rokem pokračuje v magisterském oboru Marketing Communication, který studuje v anglickém jazyce na Vysoké škole finanční a správní. Miluje českou krajinu, kuchyni, moravské víno a české pivo. Má ráda aerobik, tančí, maluje, fotografuje a cestuje. Má starší sestru Janu a mladšího bratra Michala a je dvojnásobnou tetou. Je úřadující Českou Miss pro rok 2013.

 

 

Autor: Ivo Mikolášek | MENHOUSE.cz
Další články ze sekce Modelky a osobnosti
Datum: 10.11.2013

 
 

WOMENHOUSE.cz
Portál výhradně jen pro ženy…

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.cz
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.cz
Portál pro děti a jejich rodiče...

HOMEMAGAZINE.cz
Vše pro dům, byt a zahradu…

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

NejlepsiKavarny.cz
Zkoušíme za vás nejlepší kavárny nejen v Praze…

zpět Úvod / rubriky / MÓDA / LUXURYHOUSE / Modelky a osobnosti / Česká Miss Gabriela Kratochvílová zářila na Miss Universe 2013

Aktuální číslo:
Zveme vás do kina: NENÍ ČAS ZEMŘÍT

Kalendář akcí

Dnes je 25. února 2021, svátek má Liliana.

Nejbližší akce:

12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
12.04.2021
James Bond 007 - NENÍ ČAS ZEMŘÍT
>>> další akce

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

BeachSwan.com
Exkluzivní plážové outfity...

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

HOTELHOUSE.cz
Portál o hotelech, pensionech a spa resortech

BOOKHOUSE.CZ
Portál nejen o knihách a časopisech

KIDSHOUSE.CZ
Portál pro děti a jejich rodiče...

WOMENHOUSE.CZ
Portál výhradně jen pro ženy…

nice girl

Partneři projektu: