Víme, co ženy potřebují

Boty už dávno nejsou jen neforemnými kusy látky nebo kůže, které chrání nohy před nepřízní počasí a nerovností cest. Boty se staly neodmyslitelným módním doplňkem, ukazatelem stylu, elegance a citu pro módu. Současné moderní ženy si nevystačí s několika černými kousky, které si jsou podobné jako vejce vejci – ženy stále častěji ladí boty s kabelkami, aby dosáhly dokonalého outfitu.

Obuvnický trh v dnešní době nabízí přímo výstavní kousky – platformy v pastelových barvách, lodičky pro každodenní nošení s tak akorát vysokým podpatkem, hříšně vysoké jehly ale i pohodlné balerínky nebo žabky pro letní lenošení. Módní návrháři chrlí každou sezónu nedostižné kousky po kterých zatouží alespoň na vteřinu každá dáma. Jak ale získat ty pravé boty k těm úžasným novým šatům co jste včera koupila a nezruinovat si celé konto? Jednoduše! Objevili jsme pro vás malý e-shop pod značkou 1708.cz, který nabízí krásné kousky za velmi příznivé ceny. Což ostatně můžete posoudit samy na www.1708.cz.

Naším tipem jsou bezesporu elegantní pantofle pro každodenní nošení Elin, které můžete za příjemnou cenu 390 Kč pořídit hned ve třech módních barvách.

Mezi botami na klínku jsme dlouho nemohli najít favorita, všechny jsou kouzelné! Nakonec zvítězili boty Izabela v nestárnoucí černé barvě s plnou patou a páskem kolem nártu, které z vašich nohou udělají neodolatelnou přednost.

Na horké letní dny strávené u vody jsou pak ideální volbou některé z žabek, jejichž cena začíná už na bezkonkurenčních 180 Kč!

Pro milovnice party a večírků nechybí ani kategorie High Heels kde najdete barevné kousky pro každou příležitost. Zebry za 490 Kč jsme si fakt zamilovali!

Značka 1708.cz ale myslí i na doplňky. V e-shopu najdete i kabelky do ruky a přes rameno v módních barvách i tvarech. Nás nadchla kabelka s anglickou vlajkou s příznačným názvem Kate.

Ke každé objednávce bot navíc získáte úplně zadarmo detoxikační náplasti na nohy, které na principu východní medicíny vytahují nahromaděné škodlivé látky a ozdravují celý organismus. 1708.cz tak myslí i na naše zdraví, protože co si budeme nalhávat, celý den na podpatkách našemu tělu určitě neprospívá.

Zkuste se řídit naším redakčním tipem a e-shop www.1708.cz navštivte, třeba to bude láska na první pohled.

Autor: redakce
Další články ze sekce Kolekce, tvorba návrhářů
Datum: 28.05.2013

 
 

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře".

LUXUSNÍPLÁŽE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu..

Aktuální číslo:
CARS HOUSE 2019

MENHOUSE.cz
Portál pro muže...

INSPIROVANIKRASOU.cz
modeling-stylový portál

LUXUSNIPLAZE.cz
Nejkrásnější pláže a destinace.

LUXURYHOUSE.cz
Svět luxusu, módy a doplňků...

CARSHOUSE.cz
Vše o autech... A nejen o nich.

ZEN SPA
Thajské masáže & spa

GASTROHOUSE.cz
Portál o moderní gastronomii...

Kadeřník KOMOhair
Kadeřnické studio v Praze - Holešovicích

ŠéfredaktorZaVolantem.cz
Osobní blog "motoristického novináře"...

CINEMAHOUSE.cz
Portál o filmových novinkách.

CELEBRITYHOUSE.cz
Dění z českého showbyznysu...

GOLFMAGAZINE.cz
Web plný golfu...

nice girl

Partneři projektu:ubytování Krkonoše, kuchyně, Silvestr chaty chalupy, ubytování Špindlerův Mlýn, Masivní nábytek, Wellness pobyty